Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi alapján lesz...

Szerintetek mi alapján lesz valaki Bal vagy Jobb oldali?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit elvetemült egy kérdés, de szerintem mindkét "embertípusnak" vannak hasonló problémái és véleménye is. Nem lehet,hogy az egész ,csak a társadalom egymásra haragítására megy ki,miközben mindkét nagy párt sz*rik az emberekre?

Én azt hallottam,hogy év végén mindig kisorsolnak egy autót a képviselők(temészetesen az adófizetők pénzén) és a valójában semmi bajuk nincs egymással. Még Gyurcsán-Orbánnak sem! Hallottatok erről,mi a véleményetek?


2010. jan. 25. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Sokat jelent az hogy aki pozitívan élte meg a Kádár rendszert az baloldali,aki negatívan az inkább jobboldali.De sokat számít a származás is,a munkásszármazásúak inkább baloldaliak,az arisztokrácia jobboldali/pl.vIII kerület balos,XII.meg jobbos/
2010. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A cigányok többsége melyik oldalt támogatja?Vagy ez is változó?
2010. jan. 25. 20:41
 13/24 anonim ***** válasza:

"A demokráciákban a baloldali értékrend a dolgozó tömegek érdekeit képviseli.A jobboldaliak pedig a jómódúakat,gazdagokat,tőkéseket támogatja."


Igen, a tankönyvekben. A valóság éppen az ellentetje.

2010. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Aki több babkonzervet és száraztésztát ad nekik választások előtt,az támogatják.
2010. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nincs igazad mert a Fidesz csak ellenzékben baloldali,kormányon a jómódúakat képviseli.
2010. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hogy mi alapján lesz valaki bal, vagy jobb oldali?

Attól függ, ki hazudja azt, amit az illető hallani akar. Egy tökéletes világban nem lenne szükség pártokra, politikai oldalakra, de mivel az ember tökéletlen, a világ is az. És mivel nem az, egyesek a pénzért és hatalomért bármit megtesznek, tönkretesznek másokat, élősködnek másokon. Hogy ez ne legyen olyan feltűnő kitalálták a több párt rendszert. Így egy látványos műsorral elterelik a figyelmet, megosztják az embereket, és nyugodtan dőzsölhetnek.

2010. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ma nagyon aktívak a Jobbikosok a magukat istenítő,másokat leszóló propagandájukkal.Nem kell ilyen szélsőséges társasaág egy nomrmálisan gondolkodó embernek.


Mindenki buta csak te vagy az okos!

Persze az MSZP re szavazol mert azt hiszed hogy baloldali.

Közben meg azt nem érted, hogy egy felelős bal kormány, nem öli meg azt a réteget aki megtermeli a baloldali értékek gyakorlásához szükséges javakat. Mert az Mszp semmit nem csinált, csak a munkavállaló jogait korlátozta, a nagytőkét kiszolgálta, gazdaságilag

megroggyantotta a KKV kat és hitelből baloskodott.


Akkor mitől is balos, hisz amit adott azt már kamatosan kezdi vissza venni, és sajnos még évekig nem lehet baloskodni!

2010. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%
20:47 te rendkívül intelligens! Aki utálja a Jobbikot, az nem mind Mszp-s!
2010. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

20:46

Ment a pont!

Köszönöm mindenkinek a válaszát, oldaltól és párttól függetlenül!

Ha gondoljátok írjatok még véleményt!

2010. jan. 25. 20:54
 20/24 anonim ***** válasza:

20:47 te rendkívül intelligens! Aki utálja a Jobbikot, az nem mind Mszp-s!


Én sem vagyok varázsló, sem hiper intelligens, csak megismerem a jellegzetes helyesírási hibáid!

2010. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!