Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön rá a Fidesz, hogy...

Mikor jön rá a Fidesz, hogy "ezt most nagyon benézték? "

Figyelt kérdés
A Fidesz vezető személyiségei valószínűleg nem számítottak közel sem ekkora felháborodásra az internetadó kapcsán, mint ami most kialakult. Láthatóan össze vannak zavarodva, ugyanakkor az önteltség miatt képtelenek visszavonulót fújni, ezzel csak még jobban aláássák magukat. Mikor jönnek rá (ha egyáltalán rájönnek), hogy nem kellene ezt erőltetniük?

2014. okt. 28. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A főnök nincs itthon, azért fejetlenek.
2014. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem a Fidesz nézte be, hanem TE!


Mint minden lopásnak, mint bűncselekménynek, megvan a lebukás rizikója, és mivel már jó régóta lopnak és korruptak, ezzel rég számolnak h mi lesz ha lebuknak.


Most lebuktak és akkor mi van?

De ügyesen bedobták az elterelő hadműveletet ezzel a netadóval. Egy darabig dühöngenek a prolik, majd tesznek engedményeket és minden megy tovább, 4 év múlva újra 2/3-dal nyernek majd.

2014. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én mit néztem be, Feltettem egy kérdést, ennyi.

Arra céloztam, hogy már eddig is sok olyan intézkedést tettek, ami miatt egyre többen utálják őket, de most először történik meg, hogy nyíltan kiállnak ellenük.

2014. okt. 28. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Most gondolj bele kérdező, hogy ha vissza is vonnák teljes egészében a netadót, még mindig ott maradna a telefonadó és a többi hülyeség, amit még kitaláltak jövőre. Viszont, azzal ha visszavonnák, a sok proli végre hazamenne és mindenki megnyugodna. A többi adó pedig szépen fű alatt átcsusszanna...


Nem nézték ezt be nagyon, hanem nagyon ügyesen csinálták. Minden papírforma szerint történt.

2014. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Orbán azt képzeli magáról hogy mindent megtehet Magyarországgal.

Most figyelmeztetik hogy még ő sem tehet mindent meg, betelt a pohár.

mikor már fideszesek mszp-sek jobbikosok együtt tüntetnek ellene az már nem piskóta.

Ilyen nemvolt az elmúlt 25évben.

2014. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
74 %, akkor lennének ügyesek, ha azonnal visszavonták volna. Most csak feleslegesen hergelik maguk ellen a népet.
2014. okt. 28. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már bilincselt kézzel, rácsok mögül fognak nyilatkozni, akkor fog leesni nekik, hogy hát ezt most benézték.
2014. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha, vagy ha mégis, akkor sem fogják beismerni.

Orbán Viktor, vagyis akarom mondani a fidesz tévedhetetlen. Ez természeti tény, akárcsak a gravitáció.

2014. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
91 %, valóban nem. Biztosan meglepődött.
2014. okt. 28. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

6: Már miért? Odáig úgy sem jutnak a tüntetők, hogy érdemi változás legyen, viszont kellően bepipulnak ahhoz, hogy csőlátásuk legyen. Az, hogy már sokan az MSZP-vel tüntetgetnek azt jelenti, hogy sokaknál ez már ki is alakult.


Amíg pedig ők erre figyelnek, sunnyoghatnak tovább más témában. Szerintem ezt így találták ki.

2014. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!