Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyi időn belül...

Szerintetek mennyi időn belül sikerülne LEVÁLTANI A FIDESZ KORMÁNYT?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre- és melyik volt a kedvenc skandálásotok? Voltak ott fincsi dolgok, de ez egy egyértelmű jóslat: ...,,EZ CSAK A KEZDET!"


Nem vagyok semmilyen párt szimpatizánsa- egy FIATAL vagyok, itt a jövőről van szó- Ti hogyan vélekedtek?



2014. okt. 28. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Már miért kéne leváltani? Idén tavasszal választottuk meg őket, máris váltani akarsz? Sehova sem vezet ha félévente új kormány lesz.


4 év múlva újra választás. Akkor lehet váltani. Legalábbis ha a többség akkor majd váltani akar.

2014. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

És visszahozzuk a szocionistákat:D


Kb, mintha adnánk a szarnak egy pofont.

2014. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Úgy vélekedem, hogy ha leváltjátok a fidesz kormányt jön majd helyére a feri és folytatja amit elkezdett. Egyik sem jó, mindenkit el kell takarítani.


(Ja igen, a feriék finanszírozták a tüntetést, azt ugye vágod?)

2014. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Jelenteni fogom a kérdést a moderátornak. Ez már felháborító. Nincs jobb dolgod mint hogy provokálsz másokat.
2014. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

"melyik volt a kedvenc skandálásotok?"


Vége a tüntetésnek. Oszólj.


"mennyi időn belül sikerülne LEVÁLTANI A FIDESZ KORMÁNYT?"


4 év múlva, bár gyanítom nagy bakik sorát kell elkövetnie, hogy a balóldalt mégegyszer visszaszavazzák

2014. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek, az Osszefosas baloldal is borzaszto, Isten ments a Jobbiktol is, a programjuk alapjan tonkrevagnak a gazdasagot...
2014. okt. 28. 21:00
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Pár nap alatt meg lehet buktatni őket.

Az adótörvény megszavazásakor ez ki is lesz próbálva.

2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Felreertes ne essek, az Osszefosas baloldal is borzaszto, Isten ments a Jobbiktol is, a programjuk alapjan tonkrevagnak a gazdasagot...


Mi a programjuk? Légyszíves írd le ide nekem mert szerintem nem is tudod mi a programjuk.

2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

"Pár nap alatt meg lehet buktatni őket.

Az adótörvény megszavazásakor ez ki is lesz próbálva."


Hogyan? Bementek a parlamentbe az emberekkel azt leszavazzátok a többségetekkel ? :LOL.

2014. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9


Amivel különösen nem értek egyet, az a multik kiűzése- baromi sok munkahely megszűnne, viszont a többkulcsos adórendszerrel egyetértek, amit a Fityisz tönkrevágott.

2014. okt. 28. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!