Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet népszavazással dönteni...

Lehet népszavazással dönteni az internetadóról is ha a kormány esetleg tényleg semmibe veszi a tüntetőket?

Figyelt kérdés
A sokkal kevésbé megterhelő vizitdíj végül is így lett eltörölve.

2014. okt. 29. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem a vizitdíj az egészségügy pénze lett volna.

Az internetadó pedig, adó, a költségvetés része. Erről a Tákolmány alapján nem dönthet népszavazás.

2014. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Adó, a költségvetés része. Nem lehet róla népszavazást tartani.
2014. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Arról, hogy jövőre legyen, nem lehet, de hogy azután legyen, arról már talán igen.
2014. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"Adó, a költségvetés része. Nem lehet róla népszavazást tartani."


Látod, kérdező? 2 mondat. Ennyi. K*ss van.

Kifogás minden eddigi rablásra, csalásra, mutyira. Tudod, mint az einstand.

Einstand.

Volt... NINCS!

2014. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt írtam, hogy egyetértek az internetadóval, hanem tájékoztattam a Kérdezőt az Alaptörvény népszavazásra vonatkozó szabályairól!
2014. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem bocsátható népszavazásra a költségvetéssel, az adókkal, illetékekkel, vámokkal kapcsolatos kérdések, szóval ezt nem lehet. Sőt, még a parlamentet sem lehet feloszlattatni!
2014. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz itt annyi idő, meg különben sem tudom elképzelni a kormányról, hogy népszavazást írna ki. 17.-én ha megszavazzák az adót, betörnek a tüntetők a Parlamentbe.
2014. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért jutott eszembe mert az egyik politikus cinikusan úgy kommentálta az egészet, hogy eddig is mindent megléphettek és aztán elhallgattak az emberek. Így nem nagyon van esély, hogy lesz érdemi eredménye a tüntetéseknek sem sajnos.
2014. okt. 29. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:10

Én csak rávilágítottam, mennyire ravasz dolog a politika.

Tegyük fel holnaptól bevezetik a ius primae noctis-t.

Lézerjani végigdönget minden szűzlányt. A tiédet, nehogy azt hidd, hogy kimarad.

Na, az adókat is hasonló módon vetik ki. Ha valami már nagyon szemet szúr az istenadta népnek, akkor hoznak róla egy törvényt, és legalizálják a rablást. Utána kuss mindenkinek.

2014. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

És ha a magyarok 10 éven belül a második párszáz forintos kérdésben lesznek képesek százmilliókat eldobni egy népszavazás megrendezésével, akkor én tényleg letagadom a származásomat, mert ez a hülyeség netovábbja...

2014. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!