Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ezek a mostani...

Szerintetek ezek a mostani tüntetések csak az internet adóról szólnak?

Figyelt kérdés
Én ahogy elnézem ezt ez nem csak az internetről szól, leg inkább a kormány leváltásáról. Szerintetek mi fog kisülni ebből az egészből? Egyszer csak beletörődik a nép és hagyni fogják?

2014. okt. 29. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges kérdés, mindenki tudja hogy ez nem csak az internet adóról szól.
2014. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Soha nem hagyjuk, hogy továbbra is ez a zsarnok uralkodjon és irányítson!

Az előző kormány sem volt különb, de ez a Fidesz a LEGVESZÉLYESEBB!!!

Amerikával és az Únióval is kekeckedik!

Az internetadót természetesen a zsaruk béremelése miatt akarják bevezetni, hogy ebből a pénzből tudják őket kifizetni, megemelni a bérüket!

Sunyi és cinikus párt a Fidesz...

Pontosabban Cidesz, azaz CInikus Demokraták Ellenzéki SZövetsége.

2014. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az internetadóról, és nem csak a kormány leváltásáról.

Az egész netadós ügy pont annyira elkeserítő, mint amennyire tipikus. Adott x kormány, amelyik hasraütésszerűen szórja a pénzt szerinte szavazatnövelő intézkedésekre, aztán meg amikor kiderül, hogy 2+2 mégsem 5 kiadóztatja a népből még azt a maradék három forintot is, ami esetleg hó végén megmaradna nekik. Mindezt a cinizmus legjavával, hazudó érdekvédelmi médiával, előre lezsírozott "engedménnyel", és lelkesen asszisztáló "ellenzékkel", akik ugyan három parlamenti felszólalásban elítélik a csúnya új adót, és elmondják, hogy ha rájuk szavaznak akkor bezzeg még a sör is ingyen lesz, de közben kacsintanak, és lelkesen lopják el, ami még mozdítható.

Az emberek egyszerűen már belefáradtak.

Volt aki már korábban, és ki is vándorolt, volt akinél pont most, pont a fidesz, pont a netadóval tette be a kaput.

2014. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem az AFA csalókról is...
2014. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem csak az internet adóról szól.Ez már nagyon sok mindenről szól.És meg kell hagyni, jól bírta a nép, hogy csak most kezdte felemelni a hangját!Ennek már régen itt lett volna az ideje.Nem kellett volna megvárni, míg az utolsó bőrt is elnyúzzák rólunk!Arra számítani kell, hogy kormánynak egyik fülén be, másikon ki!Leszarják a választóik, alakosság akaratát és keresztül akarják vinni makacsul az akaratukat és ahogy a jó népre fittyet hánynak, ugyan úgy a Eu és a külföld véleményére is tesznek magasról.Nem szabad beletörődni!Most kell ütni avasat, amíg meleg.Kitartást, mert ha most nem, akkor sohasem fogják őket leváltani.

Ez a kormány csak egy valamihez ért:a gazdagokat még gazdagabbá, a szegényeket még szegényebbekké teszi.Erre meg itt nincs szükség már!Ezen kívül mit mutatnak fel?Rezsicsökkentés?Persze!Amit az egyik kezükkel adnak, a másikkal elveszik.Ennyi!

2014. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

#5

Szívemből szóltál!

Nagyon szépen megfogalmaztad mindazt, ami a szívedben van!

Én is jobban örülnék, ha végre kitörne a forradalom Viktorka ellen!!!

Hogy a tetű szavaival éljek...

"HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ MAGYAROK!"

2014. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nyilván nem csak az internetadóról szólnak. A kérdés csak az, hogy akkor miről.


Amiket eddig hallottam:


"az internetadó a kormány eddigi legnagyobb bűne"

Bár úgy lenne! Még azok is szembe röhögik magukat, akik kint vannak tüntetni. Százezres telefonokkal integetni a 700 forintos adó ellen már önmagában vicces, és hát tényleg nehéz komolyan venni, hogy havonta egy gyros áráért tízezrek vonulnak az utcára, miközben évek óta százmilliárdokat tüntetnek el mindenféle következmény nélkül.


"most telt be a pohár"

Ez a kedvenc mellébeszélésem. Minden bűnük és gátlástalanságuk ismeretében kétharmaddal újraválasztjuk a kormányt, még az önkormányzatin is degeszre nyerik magukat, majd három héttel később egy 700 forintos adótól hirtelen betelik a pohár. Ha ez igaz, hivatalosan is megnyertük a világ legszánalmasabb népe címet. Maradjunk abban, hogy nem igaz, de ezt majd az fogja eldönteni, hogy a következő botránynál ugyanúgy otthon kussol-e majd mindenki, mint eddig. Nagy összegben fogadnék rá, hogy igen.



"baloldali puccskísérlet"

A baloldalnak arra nem volt ereje, hogy egy épkézláb főpolgármester-jelöltet kiállítson, de három héttel később megpuccsolja a kormányt. Esélyes...



"amerikai provokáció"

Az amerikaiak meg akarják buktatni a kormányt, de olyan udvariasak, hogy ezzel megvárják mindhárom választást, és csak utána borítják a bilit. Szintén nagyon hihetően hangzik.



Szóval halvány fogalmam sincs, hogy mi ez az egész, de az biztos, hogy valami történik odafent, amiről mi nagyon keveset tudunk. Kíváncsi vagyok, egyszer kiderül-e, hogy tulajdonképpen mi folyik itt.

2014. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Na ezekre én is kíváncsi vagyok nagyon hogy mi lesz
2014. okt. 29. 17:25
 9/24 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nagyon sajnálom a tüntetők, meg szimpatizánsok egy részét, mert a dolog oldalán rengetegen igyekeznek hangsúlyozni, hogy az internetadóról szóljon, mást tegyünk félre. De persze liberáliséknak, meg az mszpnek, most ez esélynek tűnik, és egyoldalúan úgy csinálnak, mintha mindenki ővelük tüntetne, nem az internetadóról lenne szó, meg mindenki velük értene egyet.



Amúgy az internetadó-ellenes rész is megmosolyogtató, mert bár nem értek egyet vele, de csak azért nem, mert én az adatforgalom korlát bevezetésétől tartanék következményként a szolgáltatók részéről, szóval, azért viccesek kicsit, mert fotózkodnak a null kilométerkőnél, hogy ők 0 forint internetadót fognak fizetni, aztán persze hogy nulla forint internetadót fognak fizetni. Ez így is indult, hogy a szolgáltató fog fizetni.


Amúgy én nem tudom ki hogy van vele, de nekem a telefonálási költségeim sem nőttek meg egyáltalán, a netnél sem félek az áremelkedéstől, engem csak az aggasztana, hogy nehogy legyen a korlátlan adatforgalom helyett húzzanak egy felső határt a szolgáltatók. De ha úgy is maximálva van, hogy 700 forint lesz max. fejenként akkor is, 10 giga forgalma van valakinek meg akkor is, ha 160, akkor meg az se lesz, mert minek.


Szóval engem végül is nem zavar.


Emlékszem a felsőoktatás változásainál mikor megszellőztették, hogy milyen tandíjak lesznek, meg micsoda pánikkeltés volt! Egy pillanatra én is beszartam, még az is megfordult a fejemben, hogy megyek tüntetni a HaHával, aztán meg mikor kijött a valóság, akkor majdhogy nem röhögtem, hogy amivel ijesztgette a népet az ellenzék annak negyede se volt igaz, még jó, hogy nem dőltem be.

2014. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

7-es.

Mindez valóban ellentmondásnak tűnik, de ennek nagyon egyszerű oka van: az ország már régóta nagyon meg van osztva! Ez az egyik dolog. A másik, hogy a kormány hol az egyik rétegnél húzza ki a gyufát, hol a másiknál.Igaz, hogy legnagyobb pofonokat a legszegényebbek kapják, de időként kijut cégeknek, vagy magasabban tanyázóknak is.

A 100 000 Ft-os telefonról meg annyit, hogy igen, van olyan is, de megnyugtatlak, hogy a 30 ezres, részletre vásárolható telefonnak is van már manapság vakuja....

2014. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!