Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most a Jobbiknak mi az...

Akkor most a Jobbiknak mi az álláspontja netadó ügyben? És a jobbikosoknak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 22:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a kérdés, hogy Demszky vagy az amerikai miért volt ott, hanem az, hogy Vona vagy Gaudi miért nem?
2014. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
39%

"Nem az a kérdés, hogy Demszky vagy az amerikai miért volt ott, hanem az, hogy Vona vagy Gaudi miért nem?"


Az első nap én is kint voltam.

De, miután megláttam ezeket az alakokat meg az eu-s zászlót, akkor azt mondtam, a legközelebbire nem megyek ki.


Valszeg, azért nincsenek ott ők sem.



Tüntessünk, de ne így.

Leginkább a Tanácsköztársaságra emlékeztettek, csak vörös zászló helyett kék volt, de a lényeg ugyanaz, egyik sem ennek a nemzetnek a zászlaja.

2014. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

"Leginkább a Tanácsköztársaságra emlékeztettek,"

Tanácsköztársaság-ot szépen alakítgatja a fidesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__623..


De nem baj, ne tüntessünk a fidesz nemzeti (khm állami khm) csodálatos politikáján, mert a maszop ott van.

2014. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
13-as, nem szeretjük az internetadót, de titeket se szeretünk, ezért nem is szívesen vegyülünk veletek, ez a nagy büdös helyzet.
2014. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%

# 12:

Miért is állnál ki magadért, csak mert mások is megteszik?

2014. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%

"de titeket se szeretünk, ezért nem is szívesen vegyülünk veletek, ez a nagy büdös helyzet."

Az ne zavarjon, hogy még egyszer se szavaztam életembe a maszopra és baloldali pártra. De oké, ne vegyülj velem. Tarts csend és ülő sztrájkot, mialatt a kormánypártunk visz minket vissza a kommunizmus diktatúrába.

2014. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

# 14:

Lelkesen várom az általatok szervezett tüntetést is. Ha nem baj kimennék arra is és vonulnék veletek.

2014. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

# 12:

A tegnapi tüntetésen az egyik nyugdíjas néninek az MSZP ellenes tábla nem tetszett. De azért annyira nem sértődött meg, hogy emiatt egyből behódoljon Orbánnak.

2014. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Senki nem akar behódolni ennek a cigányvajda Orsósnak.


Az a helyzet, hogy a Jobbik nem igazán tud tüntetést szervezni Budapesten.

A támogatók 85 százaléka nem budapesti, a vidékiek meg nem jönnek ide tüntetni.


Az előre megtervezett rendezvényeik sikeresek, (magyar élet menete, majális.....stb)


De, olyan igazi tüntetést, mint például, amit a Fidesz szervezett 2006-ban, olyanra nem képesek.

A földtörvényellenes tüntetésen sem voltak valami sokan.Pedig többször is szerveztek tüntetést.

2014. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%

# 19:

Akkor mi a terv? Ültök otthon és dühös kommenteket írtok a kurucinfora?

2014. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!