Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most a Jobbiknak mi az...

Akkor most a Jobbiknak mi az álláspontja netadó ügyben? És a jobbikosoknak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 22:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
A baj pusztán az, hogy nem vagytok képesek az amerikai és eu-s seggek iránt tanúsított nyalási kényszereteket magatokban tartani.
2014. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

20#


Mondjuk aláírásgyűjtést?

[link]

2014. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
44%

#19

Én azt mondom, hogy csak óvatosan szövetkezzünk ezekkel. Hiába utálják Orbánt, mert másrészről meg Usrael, meg az EU legnagyobb seggnyalói. Ha véletlenül győzne a dolog, mi leszünk az elsők akiket félre állítanak, meg elhatárolódnak, mert szélsőségesek vagyunk. Veszélyes játék ez. Én ezekkel soha nem közösködöm, megmondom őszintén. Demszky, meg Ungár Klára, meg amerikai nagykövet, meg ilyenek, na ne már.

Akkor már inkább a fideszesek, akik hipnotizált zombik, de egyszer majd csak lehullik a hályog a szemükről, ha majd Orbán a korrupt bandájával eltűnnek a süllyesztőben. De belőlük még lehet Jobbik szavazó, ha kinyílik a szemük, de amazokból sose lesz.

2014. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%

"Ellenzik a netadót.

A netadó ellenzőit pedig zsidóbérenc ügynököknek tartják."


A durva hogy ez tényleg így van. Az ő ígéreteik mindenki igényeit lefedik. Ja hogy minden mondatuk üti egymást, az nem baj. Az a legkisebb boaaaj.

2014. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

# 22:

Biztos megfogja őket hatni. Idáig egyedüli reakciót a vasárnapi székházbontás váltott ki belőlük, de biztos meg lehet majd oldani kemény papírmunkával is.

2014. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%

A Jobbik ellenzi.


Én, mint jobbikos, én is ellenzem. De nem gondolom, hogy akik a 300 ezer Forintos Iphone6 plussal nyomulnak ki az utcára és egekbe tartják azt, annyira agyonb@@szná őket a 700FT-os netadó.


Az a vicc,( vagy inkább nem is vicc) hogy ezek tényleg komolyan gondolták. Akik kimentek hőzöngeni, mind mind "forradalomra" vágyó fiatalok, akik végre valami miatt kiakadhatnak?? Ne már. Ennél többről van itt szó. Politikai manipulációról.


Én pl. szégyenkezem, mikor a földtörvényről szóló jogszabályt elfogadták, alig mentek ki tömegek az utcára. Az emberek csak nyelik a békákat, és nem csinálnak semmit. Kiábrándult vagyok a nemzetemet illetően. De még mindig nem akarom feladni, még mindig szeretnék hinni a magyar emberekben, hogy ennél többre hivatottak...

2014. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az, hogy akik tüntetnek ellene azok atlantistaeusz@pózsidóbérencek ja meg sorosbajnaigyurcsánydögöljönmeg
2014. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Ha jól látom a kommentekből, nagyon egyedül maradtatok. Kissé kiszorított titeket a polgárság az utcáról, és most nem találjátok a helyeteket.

Ugyanez a politikai színen.

Könnyű gyűlölködni a liberális demokraták, a középosztály, vagy az EU ellen, de amikor választani kell, hogy vagy ezek, vagy a fidesz, akkor ott maradtok egyedül.


Ez mutatja meg jól, hogy a Jobbik politikája sosem fog kormányképes erőt összehozni. Valószínűbb, egy fideszbe olvadás hosszútávon, különösen, ha majd a vezénylőtábornoknak kelleni fogtok a hatalma megtartásához. :-(


Én igazából drukkoltam a Jobbiknak, bár liberális vagyok. Viszont úgy gondoltam, minden véleménynek kell képviselet.

Viszont most úgy látom elvesztette a pártotok a fonalat. Nem tud mit kezdeni a helyzettel, mert túl magas falakat emelt gyűlöletből körétek.


Talán ez a helyzet elindít valami változást a Jobbikban is, és tényleg jobb lesz. Kevésbé radikális és kirekesztő, sokkal európaibb.

És akkor van remény a jövőre.

;-)

2014. okt. 30. 08:23
 29/32 anonim ***** válasza:
Jobbikosként ellenzem a netadót. Nagy a kavarás az egész ügyben, továbbá az "átháríthatatlansága" is elég büdös nekem. Csak azt furcsálom, hogy a budapesti események hatására most miért nem "nácifasisztáz" az egész média? Ja értem, mert most balos hangadók és politikusok is voltak a tömegben. Kettős mérce ismét...hajrá demokraták.
2014. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ebben az a legironikusabb, hogy a tüntetés facebook oldalán van egy szavazásos kérdés, hogy ki, melyik pártot látná szívesebben hatalmon. És ott a Jobbik stabilan második a "dögöljön meg az összes ott ahol van!" mögött. Az összes többi párt a mérhetetlenül alacsony kategóriába tartozik.
2014. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!