Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen összefogás erejéről...

Milyen összefogás erejéről beszélnek a tüntetők, akik a netadó ellen kimentek az utcára?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy pár hónapja itt volt a választás, lehetett volna véleményt nyilvánítani és leváltani a fideszt, de semmi összefogás nem volt....Ezek az emberek miről hadoválnak??? A tüntetéssel semmit nem fognak elérni hosszútávon, az tuti....

2014. okt. 30. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Most kezdődik az összefogás=pár hónapja még nem volt összefogás

te logikahuszár

A többire inkább nem is reagálnék. Annyira el vagy merülve a narancs mocsárban, hogy nincs értelme.

2014. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Jó és h kellett volna leváltani a Fideszt?

Az MSZP-re?

2014. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es, én nem vagyok fideszes...milyen kár, hogy ellenvélleményre a balliberek mindig azzal jönnek, hogy mi van te fideszes... Megint azok sírnak, akik állampolgári kötelezettségüknek nem tettek eleget... Ha ennyire rossz a fidesz, bárki másra is lehetett volna szavazni...ott a jobbik, lmp, együtt... Attól mert most hőzöngtök a fidesz tervei ellen, még nem lesz ellenzéke jó sokáig.
2014. okt. 30. 18:15
 4/11 A kérdező kommentje:
És jön a rossz idő is...a tüntetéseknek annyi lesz...Ha meg megszavazzák a netadót, az embereknek ismét csitu lesz...ahogy a felsőoktatási törvénynél is és stb...mert úgysem tudnak ellene mit tenni. Ezek tények...orbán nem fog lemondani a ti szép szemetek kedvéért...
2014. okt. 30. 18:19
 5/11 A kérdező kommentje:

A következőn szintén kivagyok akadva: " nem mentem szavazni, mert az is egy véleménynyilvánítás"...

Ok, az, csak kár, hogy kitör@lhetitek vele...

Ez nem érv!!

Más országokban kötelező szavazni és pont.

2014. okt. 30. 18:25
 6/11 güris ***** válasza:
90%
Ha pár hónnappal, a szavazások előtt bejelentették volna az internet adót,akkor le is húzták volna magukat a WC-n,és oda kerültek volna ahova valók.Hogy mi foghatja össze az embereket,az intenetadóval kapcsolatba?700FT.Nem tünik soknak ugye?3 gyermeks családban,már 2 valamelyik nagyobb városban tanul,az1400ft.A szülőknél is van,hogy hogy láthassák a gyerekeiket a képernyőn,az már 2100ftEsetleg okostelefon is van valahol....EZ NEM KEVÉS.UGYE?Ez elég ok az összefogásra?Ha nem vállalkozó őstermelő vagy egyébb pénzesebb őseid vannak,akkor nincs lecke az interneten stb.Erről hadoválnak az emberek a tüntetésen,mert megint a csórókon csattan a kormány ostora.
2014. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

"Most kezdődik az összefogás=pár hónapja még nem volt összefogás"


Csak összef.sás! :D

2014. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy, aki csóró és felelős gondolkodású, az eleve nem vállal 1-nél több gyereket...és ha valóban csóró, akkor nem valószínű, hogy okostelefonnal szaladgál..te is érzed a ferdítésed ugye???!!!
2014. okt. 30. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
TEhát akkor szerinted legyen netadó is meg legyen mégtöbb adó, hogy a csóró még csóróbb legyen ?
2014. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a kérdezőt adóztatnám meg
2014. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!