Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben volt más a 2002-2010...

Miben volt más a 2002-2010 közötti időszak, mint a jelenlegi?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Az én családomnak konkrétan abban, hogy sokkal jobban kerestek a szüleik, és sokkal jobban éltünk, pontosan 2010-11 ig, onnantól lecsúsztunk, és megyünk egyre lejjebb, lehet a baloldal nem vezette kol ezt az országot, de ha a szívemre és az eszemre hallgatok, akkor azt látom hogy sokkal jobb élet volt, sok mindent megengedtunk magunknak akkor, ezért szavaztam a baloldalra, és fogok is.

20F

2014. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szüleim *
2014. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én életszínvonalban nagy különbséget nem látok



akkor is sz@r volt, most is az (most talán egy kicsivel sz@rabb)


akkor is milliárdokat loptak, most is,csak mások "nemzeti" köntösbe csomagolva


akkor se tudtam volna lakást venni magamnak,most sem fogok


akkor sem tudtam volna családot fenntartani, most sem


akkor sem volt jövőkép a fiataloknak, most sincs

2014. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Mi meg akkor éltünk rosszul és most jól. A mi életszínvonalunk nagyot nőtt, 1 szobás lakásból családi ház, és szinte mindenben sikerült előrébb lépnünk. Pedig semmi protekciónk nincs sehova. Sőt, mi a megszokott környezetünkből is kiszakadtunk, feljöttünk Pestre és így még annyi ismerősünk se volt mint otthon. Nekünk az adózási kedvezmények sokat segítettek (családi ad.kedv.)
2014. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!