Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feloszlana a Fidesz ha kiöregs...

Feloszlana a Fidesz ha kiöregszik a politikából majd Orbán? Van olyan karakteres ember aki rajta kívül összetartja a Fideszt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy feloszlana.

Orbán Viktor személye eléggé egyben tartja.


De, lehet Lázár átvenné a vezetést.

2014. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lesz utódja.
2014. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

ha én Orbán Viktor lennék, akkor lázárt kirúgtam volna a pártból zoltai foglalkoztatása miatt!

Remélem nem lázár lesz Orbán Viktor utódja, mert ha ő lesz, akkor széthull éveken belül a fidesz nemzeti oldal! és az szdsz kormányzása sem lesz kizárható, ami katasztrófális követkemzényekkel járna a magyarság jövőjére nézve!

2014. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Csak nézd meg mekkora fejetlenség volt itt, most, hogy egy hétre elment nyaralni!
2014. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem oszlana fel, de valószínűleg szét fog szakadni, mint az MSZP.
2014. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon nincs hagyománya az "utódlás"-nak.


Itt ha egy tekintélyelvű vezető félre lett állítva (pl.meghalt, vagy leváltották) az a párt, vagy "konglomerátum" szétesett.


Horthy el lett távolítva--->az úri rendszer összeomlott (erre értem "konglomerátum"-ot)


Rákosi el lett távolítva--->MDP összeomlott


Kádár el lett távolítva, majd meghalt----> MSzMP összeomlott


Gyurcsány el lett távolítva---> MSZP összeomlott (hiszen már nem annyira jelentős kormányváltó tényező)

2014. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!