Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ahhoz, hogy az...

Bob76xd kérdése:

Mit szólnátok ahhoz, hogy az LMP nyerhetné meg az országgyűlési választást és az önkormányzati választást?

Figyelt kérdés
A Lehet Más a Politika nevű párt nem köt koalíciót a Gyurcsány párttal, a Bajnai párttal, az MSZP-vel, a Jobbikkal és a többi párttal. Ha az LMP nyerné meg a választásokat, akkor az jót fog jelenteni azoknak, akik rájuk szavaznak ?

2014. nov. 1. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt én nem már érem meg 19/F
2014. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Magyarmanó ***** válasza:
95%
Jelenleg talán a legvállalhatóbb párt az országban, a nyugattal se megy szembe, keletre se nyal..Szerintem a jelenlegiek közül velük járna a legjobban az ország!
2014. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Tök mindegy, úgyis csak rosszabb lesz, mint volt.
2014. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
jobbikos vagyok, de egy esélyt ők is mindenképpen megérdemelnek, sajnos még jelentéktelen erő a többi párthoz képest, persze szép lassan ők is erősödnek
2014. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén? Már nem érdekel.
2014. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is Jobbikos vagyok, szerintem a Fidesznél, balliberálisok és csatolmányainál, biztos, hogy jobb lenne az LMP.


Ha nem lenne Jobbik, akkor LMP-s lennék.

2014. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Még nagyon gyerekcipőben járnak, túlsokat még nem értenek a politikához, de a lényeg az hogy mégis újabb emberek vannak benne, és talán lenne valami halvány remény arra hogy jobb legyen végre az ország helyzete. Ide a legjobb döntés az lenne ha újítanának végre, mindenből új lenne. A legcélszerűbb megoldás az lenne itt ha az egész országgyűlést az összes párttal kihajítanák és új embereket tennének a helyükre fiatalabbakat, olyanokat akik tényleg értenek a gazdasághoz van, fogalmuk mi az a kül és bel politika, értenek a pénzügyekhez és nem nyalnak összevissza mindenkinek hanem tényleg egy előrelátóbb utat választanának amivel jobb helyzet lehetne.
2014. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
7-es! Szép amit leírsz csak sajnos utópia. Gondolod, hogy az LMP-ben nincsenek korrupt politikusok? Vagy ha megválasztanák őket akkor minden szép és jó lenne? Ne érts félre én is szeretném, ha jönne egy párt amelyik végre tesz is az országért és nem csak a zsebét tömi eszméletlen pitiáner módon, de próbáljunk a talajon maradni.
2014. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Számomra visszaadna valamennyi reményt az országban. Viszont nem tudja jól kommunikálni magát, ezért is nem növekszik a támogatottsága. Ha valami csoda folytán kormányra kerülnek és ezt a hozzáállást megtartják, cafatokra tépik őket.

https://www.youtube.com/watch?v=BRpMv-_8Zh8

2014. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem pártolom őket, de még mindig értelmesebbnek tartom őket mint az összef.sásos (maszop-szadesz v.2.0) balliberátor bagázst.


De mivel alacsony a támogatottságuk így egyhamar nem tudjuk meg, hogy válnának be.

2014. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!