Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik EU-s ország a legélhető...

Melyik EU-s ország a legélhetőbb szerinted?

Figyelt kérdés
Kivándorlás szempontjából, tehát nem mint ott született, saját nemzetiségű állampolgári szempontból. Melyik országban kezdenél új életet, ha tehetnéd? Igazából én nem szeretnék külföldre menni semmiképp, csak valahogy az elmúlt 2-3 hónapban annyi ismerősöm távozott külföldre "végleg", hogy elgondolkodtam rajta, hol élnék még szívesen a hazámon kívül.
2014. nov. 2. 23:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már kivándorlás, akkor én valami távolabbi célpontot keresnék. Észak-Amerika vagy Távol-Kelet, esetleg az arab világ, ha bírod a klímát. Ausztrália sem lehet rossz.


Európában sok országban jártam már turistaként és munka miatt is. Egyikben sem élnék szívesen. És úgy tapasztaltam, még csak nem is élnek sokkal jobban, mint mi, mert hiába keres ötször annyit, ha minden ötször annyiba is kerül. Legalábbis akikkel én együtt dolgoztam, mind ugyanazok miatt panaszkodtak, mint itthon: lakáshitelek, munkanélküliség, nem jön ki a fizetéséből, stb. És amilyen árak pl. Angliában vagy Franciaországban vannak, nem is csodálom.

Ellenben jártam nemrég a Távol-Keleten is, na ott olyan gazdagságot láttam, amilyet Nyugat-Európában el sem tudnak képzelni.

Szerintem Nyugat-Európa csak akkor jön szóba, ha az ember itthon hagyja a családját, mert a kinti nagy fizetésből itthon tényleg fejedelmi életet lehet teremteni, és még nincs is olyan nagyon messze, hogy akár hétvégente haza lehessen járni. De egyedül, család nélkül biztos, hogy messzebbre mennék.

2014. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%

" A két kezemen meg tudom számolni hány ( szem alapján) megkülönböztethető bevándorlót láttam (muszlimok) kb 8 darabot egy teljes hét alatt. Nyilván a sok magyart nem tudtam megkülönböztetni,habár hangoskodás és szemétdobálás tekintetében mindig is az élbolyban voltunk, sejthető,ki volt magyar és török. Mikor elmentem mellettük inkább német nyelvre váltottam,nincs szükségem a sok bugyutára még ottkinnt is. :) Szóval ennyit a te nagy elméletedről. :)"


Az a te bajod ha ilyen suttyó, óbégatós rokonaid vannak.


És voltál kemény 1 hetet...

Ez ám a teljesítmény öcskös! :D


Ennyit az antimagyar "elméletedről". :)

2014. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Magyarország,Bulgária,Románia,Görögország
2018. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!