Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország a legélhetőbb...

Melyik ország a legélhetőbb ezek közül? Új-Zéland, Kanada, Ausztrália

Figyelt kérdés

Hol jobb a megélhetés, tisztaság, emberek ,stb. Nekem eléggé a szívemhez nőtt a 4 évszak, úgyhogy ez is fontos lenne :) De ha nincs hó, azt is megszoknám.

Kanadán belül Vancouver, Új-Zélandon belül Auckland, Ausztrálián belül Sydney-re gondoltam. Szerintetek?


2013. aug. 18. 17:04
 1/9 schocko ***** válasza:
34%
Egyik sem, mindegyik nagyon messze van, évente szinte haza sem lehet jönni, pedig idővel az fontos lesz...
2013. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Kinek fontos? Egyebkent sokan Angliabol is autoval mennek haza, annyi ido alatt pedig barmelyik orszagbol haza lehet repulni. Mar a jegyarak sem olyan magas, de persze nem mindegy, hogy valaki 100 ezerFt-os fizetesbol vesz 300-ert jegyet, vagy a 4000 dollarosbol 1200-ert. En Ausztrailaba szeretnek majd tovabb allni es elsosorban az idojaras miatt, mert Anglia utan csak napfenyre vagyok :) Egyebkent elnek rokonaim Kanadaban es Ausztraliaban egyarant, nagyjabol hasonlo korulmenyek kozott (elet szinvonal). Letelepedni egyikben sem konnyu, de ha olyan szakmad van, amibol hiany van, akkor nem lehetetlen.
2013. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gergő Katona válasza:
100%
Németország a legjobb én is itt élek :D
2013. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Kanada!


Hazautazás pedig a mai világban nem téma, évente 1-szer Ausztráliából is haza lehet jönni. Még Angliából sem megyek haza 1-nél többször. Az időjárás nálam a legutolsó szempont a kivándorlásnál, ami fontos, az a megélhetés, lehetőségek.

2013. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

"mindegyik nagyon messze van, évente szinte haza sem lehet jönni, pedig idővel az fontos lesz..."


Messze van, na és? Mi az hogy nem lehet hazamenni? Már miért ne lehetne? Még Ausztráliából is haza lehet évente egyszer jönni. Amúgy meg miért lenne fontos hazamenni annyira? Ha annyira szeretnék otthon élni, nem jöttem volna el.

2013. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy melyik földrészt választod. Egyikbe sem könnyű kijutni, főleg nem Új-Zélandra.

előbb szerezz meg a pontokat és akkor már lehet variálni hogy melyik ország lenne a megfelelő..

Mindenhol pontrendszer van..

2013. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
26 órát utaztam Új Zélandra, és abból 24 órát a levegőben volt a gép. Rohadt messze van..de való igaz ott más léptékben élnek.
2013. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, őszintén, a pontrendszer alapú bevándorlás miatt nem aggódok, mert a szakmám fent van a hosszú távú hiányszakmák listáján, van szakmai tapasztalatom, öreg sem vagyok, a kijutással nincs gond. Csak a kérdés az, hogy hová.
2013. aug. 19. 00:09
 9/9 anonim ***** válasza:
98%

Üdv Vancouverből. Itt jó élni.


Ha meg Magyarországra akar az ember menni (nem akar), akkor az Air Transat ezer dollár alatt szállít Európába. Néha hagyományos légitársaságoknak is vannak hasonló akciói.


Majd megszokjátok (nekem hamar ment) hogy hazamenni az Vancouvert jelent, Magyarország nem hiányzik...

2013. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!