Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkaprogram valójában...

A közmunkaprogram valójában intézményesített zsarolási rendszer?

Figyelt kérdés

A falusi polgármesterek hűbérurakká váltak,akik a közmunkásokat jobbágyként kezelik.

Miért nem készült a közmunkaprogramról hatástanulmány,hogy valójában sikeres-e?


2014. nov. 6. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

"Miért nem készült a közmunkaprogramról hatástanulmány,hogy valójában sikeres-e?"


Te tényleg őszintén feltételezed, hogy a Fideszt érdekli, vajon jó-e, rossz-e a "pórnépnek" valamely döntésük, ugye?


Ilyen ártatlanság láttán elhullajtottam egy könnycseppet...

2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellene ide hatástanulmány!! Simán csak ki kellene kerékpározni ahol közmunkások "dolgoznak". Mifelénk az esetek 99%-ban döglik az árok szélén meg beszélgetnek. 1 hét alatt tettek rendbe öten egy akkora területet ami 1 ember 1 du megcsinált volna. Kőkemény munkafelügyelők kellenének ide+ hatékony ellenőrzés. Tisztelet a kivételnek!!!!
2014. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen formában nincs sehol a világban közmunkaprogram.

Nyugaton közmunkát elitélt, szabadségvesztett, emberekkel végeztetnek ingyen vagy éhbérért.

Ez "Hajrá Magyarország hajrá Magyarok/Magyarország ismét jobban teljesit,, és bandája találmánya.

Megmondom neked őszintén ,azon én roppant módon csodálkozom ,hogy az elmúlt 4évben ez senkinek se szúrt szemet a nagyvilágban vagy az emberi jogi bizottságban

hogy Magyarországon lábbal tiporják a szegény embereket és azok személyiségi jogait.2018ra pedig(úgy tervezik) elveszik az összes támogatást hogy mindenkit az utcára kényszerítsenek akinek nincs munkája értelmetlen fölösleges megalázó munkák végzésére.Hát ilyen a világon nincs.

Ilyenre sehol sem kényszerithetnek...Egyszerűen nem létezik ilyen...

Azért is furcsa a számomra mert a média Magyarországon állandóan azt szajkózza hogy az ember a legnagyobb érték.Hát Magyarországon nem az biztos.Nekem meg úgy tűnik hogy állatnál is értéktelenebbek vagyunk ebben az országban.Cáfolj meg ha nem így van.

Arról nem is beszélve hogy ma reggel hallgattam a kossuth-ot és volt pofájuk azt mondani(már megint) hogy Magyarországon ismét csökken a munkanélküliség 25000 új közmunkás alkalmazásával :-D

HAJRÁ MAGYARORSZÁG HAJRÁ MAGYAROK

EURÓPA ISMÉT JOBBAN TELJESIT

HÁLA Európa újcsodafegyverének az Orbán-féle közmunkaprogramnak.

Juncker hálaódákat zeng rólunk hogy kifejlesztettük e csodát,amivel megmenthetjük a világot :-)

20év mulva a wikipédián ennyi marad a lexikonban a fideszből "Orbán-féle közmunkaprogram,, :-D

2014. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!