Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nagyon sok évig hittek...

Akik nagyon sok évig hittek abban, hogy Orbán Viktor és a fidesz képes egyedül az országot megmenteni, felemelni, ők kiben/miben hisznek most, hogy a fidesz rendszeréről egyre inkább kiderül, hogy mégse az igazi megmentő?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak kiábrándultak a politikából, és nem foglalkoznak már az egésszel?

2014. okt. 27. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

Szerinted a Fideszen kívül van más, aki ennyire jól tudna kormányozni? És nem lopna többet? Ez van, "kisebbik rossz" elve, ha nincs jobb alternatíva, marad ez.

Ne a Jobbikot említsed, mert ők csak államcsődöt, kirekesztést és garantált külpolitikai káoszt hoznának ránk. Hanem egy jelenleg létező, normális pártot, amit alkalmasnak találnál az ország vezetésére.

2014. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

én továbbra is Orbán Viktorban és a fidesz-kdnp-ben hiszek!!!

mégis ki lenne alkalmas az ország vezetésére?: ballóné hisztina, fodor gabriella, éliás tóbiás, megBokrosodott?

2014. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%
A sok lepontozó nagyokos inkább válaszoljon a kérdésemre, nem a struccpolitika fogja ezt a vitát eldönteni! Én nyitott vagyok a ti véleményetekre teljes mértékben.
2014. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Nálam bajnai lenne a megfelelő ember miniszterelnöknek, sajnos pártot nem tudok mondani, de ha egy embert kellene választanom, akkor ő lenne.
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én még négy éve fidesz szavazó voltam, de soha többet nem szavazok rájuk, mert nem számítottam arra, hogy totál bebetonozzák magukat, felszámolják a jogállamot,stadionok építésére pazarolják a pénzt,kis híján a levegőt is megadóztatják stb... A fidesz egyre inkább kezd az mszp-re hasonlítani, demagóg és korrupt párt lett belőle, aminek már semmi köze nincsen a nemzeti érzelmekhez!
2014. okt. 27. 22:32
 6/24 anonim ***** válasza:
5%
24 százalékos, túl sok itt a libsi, az origon is túl sok van, minden jobboldalit, főleg fideszest és keresztényt lepontoznak és mocskolnak...
2014. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Bajnai jó szakember, de továbbra is fennáll az általam felvázolt probléma: van MÁS párt a Fideszen kívül, akire rábíznátok az országot nyugodt szívvel? Mert a többi párt csak rosszabb ennél is.
2014. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

" 24 százalékos, túl sok itt a libsi, az origon is túl sok van, minden jobboldalit, főleg fideszest és keresztényt lepontoznak és mocskolnak..."


Volt fideszesként dühös vagyok a fideszre és az agyhalottakra akik most védik őket. Ezért pontozlak le.

Ha csöndbe akarsz maradni és nem érdekel mennyi új adót akarnak bevezetni, mert nincs más megoldás, akkor itt is maradj csöndben.

2014. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

#9

Nehogy már te mondd meg, hogy ki mit csináljon.

2014. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

"#9

Nehogy már te mondd meg, hogy ki mit csináljon."

Ők válaszották, hogy csöndbe maradnak a cafeteria, internetadó, szappanadó stb. adó mellett.

AKKOR ITT IS szépen maradhatnának csöndben.

2014. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!