Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyenek a Jobbikosok?

Miért ilyenek a Jobbikosok?

Figyelt kérdés
Tavaly néhány jobbikos ismerősöm kiment dolgozni Angliába. A "csúnya" nyugatra ugye... A múltkor jöttek haza . Megkérdeztem tőlük,hogy milyen volt kinnt élni.Nem igazán vallották már azokat a nézeteket amiket kimenetelük előtt. Egyedül az bántotta a szemüket,ha két férfi kézenfogva sétálhatott,és a kutyát se érdekelte. Jah meg a melegházasság. A többi agyament véleményüket már nem mondogatták,örültek,hogy annyi pénzt kerestek amennyit itthon talán soha 1 hónap alatt.
2014. nov. 7. 20:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel mi a baj? Örülj neki.
2014. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Örülök énis neki,csak ennyi erővel repülőgépeken lehetne kivinni a Jobbikosokat,ne csak egy-kettő menjen... :D
2014. nov. 7. 20:24
 3/32 anonim ***** válasza:
12%

A Jobbikra nyilvánvalóan van igény. Ha nem lenne, a párt sem lenne.

Inkább ott cirkuszoljanak, mint máshol.

2014. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Mert milyen "csúnya nézeteket" vallottak? :D
2014. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%

Szocializáció a lényeg :)

Civilizált környezetbe kerülnek ezek az emberek, egy részükből még lehet (majdnem)kultúr ember.

2014. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"Mert milyen "csúnya nézeteket" vallottak? :D"


Az egész nyugatot elmondták előtte mindennek. Habzott a szájuk szó szerint ha szóba jött a nyugati demokrácia.

Mégis odakényszerültek a pénz miatt,és már nem vallják azokat a nézeteket,az,hogy mi bántotta egyedül a szemüket,már leírtam. De szerintem már nem szavaznának a Jobbikra.

2014. nov. 7. 20:29
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem érintették azok a problémák őket, mint idehaza. Ezért lehet hogy le is sz.rják..
2014. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Anglia egy kicsit már túlságosan civilizált. Persze ha csak nem számítod, hogy az emberek még tesznyébbek, mint itt. :)
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Első, más testi hibájából gúnyt űzni igen szegényes lélekre vall.
2014. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vicces. :)
2014. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!