Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre jobban csökken az...

Egyre jobban csökken az államadósság, nemrég 2 milliárd eurót törlesztettünk az EU-nak, nem ironikus, hogy ezek ellenére államcsődöt emlegetnek egyesek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 8. 15:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Mikor nem konkrét csökkenést mondanak, hanem hogy VALAKINEK törlesztettünk, az virágnyelven azt jelenti, hogy mástól magasabb kamatú kölcsönöket vettünk fel, mert nem akarunk annak a bizonyos valakinek tartozni Orbán aktuális agybaja miatt.

Egyébként pedig össz államadósság:

2010 április: 19,323.1 milliárd forint

2014 szeptember: 24,472.5 milliárd forint

forrás: [link]

2014. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Virágnyelven hogy akarod elmondani, hogy az IMF hitel nem piacról finanszírozott hitel?


Kb olyan, mint amikor elmegy valaki dolgozni, és kérdezik mi az a lyuk az önéletrajzban. Hát segíjkén voltam...


Na ilyen az államkötvény piacon egy IMF hiteltartozás...

2014. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak van igaza, hiába kapott sok negatív értékelést, ő veletek ellentétben legalább nem az ellenzék propagandaszövegeit ismételgette, hanem voltak saját gondolatai is. A többi válaszoló írását inkább nem minősítem. Tudjátok, merre van az ajtó.
2014. nov. 8. 16:09
 14/29 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

Ja, értem... Ha valakinek más a véleménye, mint neked, esetleg még konkrét adatokkal is alátámasztja a véleményét, azt gyorsan meg kell kövezni.


OK, csak fújd tovább a propagandaszöveget, ne is hagyd magad befolyásolni holmi tényektől!

2014. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%

"A második válaszolónak van igaza, hiába kapott sok negatív értékelést, ő veletek ellentétben legalább nem az ellenzék propagandaszövegeit ismételgette, hanem voltak saját gondolatai is. A többi válaszoló írását inkább nem minősítem. Tudjátok, merre van az ajtó."



Úristen! A "saját vélemény" (ami ugyanúgy fidesz propaganda) neked fontosabb mint a statisztikai tények amit néhány ide válaszoló leírt?

Gratulálok! Remélem nem vagy döntéshozó helyzetben a munkahelyeden.

2014. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Remélem megérem, hogy a Fidesz hatalmasat zakózik. Komolyan mondom legszebb öröm a káröröm. Amikor lehagyom az országot egyértelműen a Fideszt fogom okolni. Pedig nem mosogatni fogok.
2014. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Azt verjétek ki a fejetekből gyorsan, hogy csak olyanokat fogok mondani, amikkel ti egyetértetek. Ez nem kívánságműsor, ha nem tetszik a véleményem, nem kell ide írni.
2014. nov. 8. 17:03
 18/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a kérdés, hogy kinek mi tetszik. Az a kérdés, hogy mi IGAZ. Tudom, fideszesként nagyon nehéz felfogni ezt a koncepciót, hiszen a bálványaid napi szinten hazudoznak.

De engem az érdekel, hogy IGAZ-e amit mondasz, vagy HAZUGSÁG. Mint a hivatalos statisztikák mutatják, nem igaz, vagyis hazugság. A kérdés csak az, hogy ki hazudott. Te, vagy a kedvenc pártod?

2014. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező már leírta, melyik választ tartotta hasznosnak, szóval felesleges a szájkarate, be lehet kussolni, ballibek, mert senki se kíváncsi rátok!
2014. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%

" A kérdező már leírta, melyik választ tartotta hasznosnak, szóval felesleges a szájkarate, be lehet kussolni, ballibek, mert senki se kíváncsi rátok!"


Szopás, jobb oldali érzelmű vagyok.

Ha nem tudsz tényeket cáfolni akkor elkezded a "ballib" dumát?

2014. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!