Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek miért hiszik hogy a...

A melegek miért hiszik hogy a jobbik kasztrálná őket?

Figyelt kérdés
A jobbik a pedofilokat és a nemi erőszakolókat kasztráltatná.De sok meleg meg háborog hogy a jobbik kasztráltatná őket.Most a pedofilokat védik vagy magukra veszik a pedofil szót is?

2014. nov. 8. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, nekem van egy mekeg (de nem szeretem ezt a szót) ismerősöm és jobbikos, sosem mondta, hogy őt bárki is kasztálná. Persze nem hírdeti a nemi identitását tangába kamionokon. De talán azért hiszik, (bár inkább a szélsőséges liberális "étékek" terjesztői mondják/hiszik) mert hisznek a médiának, valamint a jobbikot lejárató médiumoknak, csoportoknak.
2014. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez már csak így működik...

A Jobbik kiirtana mindenkit.

A Fidesz a szegényeket kiűzné az országból.

A baloldal új Izraelt alapítana.

Az LMP pedig vegán hippit csinálna mindenkiből.

2014. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Mert ostobák.
2014. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Talán pedofil hajlamaik vannak. Egyébként kár, hogy nem gondolják komolyan. :D
2014. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Na szép, leírom, hogy meleg, majd hogy nem szeretem ezt a szót és elírva leírtam, hogy mekeg :D A magyar nyelv szépségei, meg az én szeleburdiságom, hogy nem néztem át :D
2014. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Egy dolog amit a Jobbik kommunikál, és egy másik dolog amit látsz, ha a kommunikációjuk mögé nézel.


A Jobbik szóvivőjének Dúró Dórának az ajtaján ott van a kurucinfós matrica. Novák Előd a Jobbik egyik fő embere a kurucinfó szerkesztője (Csobay Noémi álnéven, aki az anyja, annyira kispálya...) A kurucinfó találta ki a "b*zikat a Dunába, a zsidókat meg utána" szlogent, tehát a melegek joggal félnek tőlük. A Jobbik egy náci párt, viszont ez (egyenlőre) még nem túl népszerű, úgyhogy kellenek nekik a "kiskutyás, fiatalos" kampányfilmek, hogy megnyerjenek egy másik választási csoportot. Ugyanolyan elvtelen gazemberek, mint a többi párt, jó példa erre, hogy Vona elhatárolódott a TV ostromtól, érdemes visszanézni a felvételeket, Jobbikos zászlók garmadát lobogtatták az "ostromlók".


Egyébként pedig 2014-et írunk. Aki pedofil vagy nemi erőszakot követ el, azt börtönbe kell csukni, hogy ne árthasson senkinek. Az, hogy kasztráltatnák őket, csak újabb bizonyítéka annak, hogy az erőszak nyelvén akarják maguknak megnyerni az elkeseredett tömegeket. (Na, ezért mennyi lepontozást fogok kapni...)

2014. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Dúró Dóra egy péniszintrudert leszámítva sok mindent még nem tudott felmutatni. :)
2014. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%

a jobbik nem náci párt, csak mondom annak aki ezt állította!

a jobbik egy mszp által létrehozott kamupárt, azért hozták létre, hogy elrabolja a fidesz szavazatait és megakadályozza a 2/3-ot vagy a nyerést! de nem jött be, hiába erőlködtek kamupárttal a libsik!


az igazi nemzeti párt a FIDESZ-KDNP, Orbán Viktor vezetésével!

2014. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó:

Így van, a Fidesz nincs tele volt mszmp-sekkel, és teljesen jobboldali politikát folytat, és tiszteletet vív ki a magyaroknak a nagyviládban! Orbán Viktor pedig a nemzet nevében lop! :))


(igen, minden szó irónia volt)

2014. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Előttem pár válasszal azt írta az egyik pedofilimádó, hogy nem szabad kasztrálni azokat akik kislányokat és kisfiúkat rontanak meg, sőt, ránk kente, hogy mi vagyunk erőszakosak. Értitek? Nem azzal van a gondja, aki megrontja a kislányod vagy a kisfiad, hanem azzal, aki ezért agyba-főbe csapná és kasztrálná az elkövetőt. Arról nem is beszélve, hogy majd szép szóval elmagyarázza az ilyen beteg hülyéknek, hogy "ejnye-bejnye, ezt nem szabad gyerekekkel"? Ezek után csodálkozik bárki is, ha nem túl népszerű a pedofilpártoló liberalizmus, és annak szavazói?
2014. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!