Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyanús, hogy Nyugat...

Nem gyanús, hogy Nyugat mindenben szuper?

Figyelt kérdés

A hetekben felerősödött ez a téma, hogy Magyarország Kelethe vagy Nyugathoz tartozzon.


A többség kapásból rávágja a Nyugatot. Meg van róla győződve, hogy a Nyugat az szuper, demokrácia, emberi jogok, magas fizetés stb., a másik oldal meg ugye ennek ellentéte.


Nem merül fel az emberekben a gyanú, hogy ez lehet, hogy nem így van? Lehet hogy hazudnak? Nem azt látják az interneten, vagy a TV-ben mint ami a valóság? Vagy mi lesz ott mondjuk 10-20 év múlva?



2014. nov. 10. 12:13
1 2
 11/19 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

"Nem gyanús, hogy Nyugat mindenben szuper?"


DE!!! Neked is gyanús? Basszus, ezek tudhatnak valamit!

2014. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem, hogy ha Nyugat-Európa olyan rossz hely, akkor miért oda vándorolnak ki hazánk fiai és nem Azerbajdzsánba?
2014. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 CHEEE ***** válasza:

bízom benne, hogy a kérdező egyszer eljut keletre is, és nyugatra is.

Nem lehet még olyan öreg, ahogyan a tudatlanságát elnézem, talán még 14 éves sincs.

Valószínűleg jobber szimpatizáns, és megremegne a lába, ha egyszer idegen földön kellene megszólalnia.

De bízom benne, hogy eljut nyugatra, és rácsodálkozik a nem birka magyar világra is...

2014. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
igen én is pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy minek akarunk mint ilyen nyugati hülyeségeket, mint hogy demokrácia meg alapvető emberi jogok gyakorlása vagy versenyképes fizetés.. pff kiknek kellenek ezek? ha élhetünk egy olyan országban is, ahol ha egy zenekar rendszer ellenes véleményt fogalmaz meg a zenéjében 4 évre börtönbe csukják a tagjait (lásd: Orosz o.), ha szabadon próbálod gyakorolni a vallásod életfogytiglant kapsz (lásd: Észak Korea) vagy a csúcs magas 62 ezres minimálbér túl sokra elég, minek csapvízen és kenyéren kívül másra költeni? napi 1-2 dolláros (440ft-s) fizetésből lazán meg lehet élni (lásd: Kína)
2014. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

"DE!!! Neked is gyanús? Basszus, ezek tudhatnak valamit!"


ezek eladták a lelküket a zsidóknak meg a Sátán-Illuminátiknak!!!

de mi kitartunk a legnagyobb ellenszélben is! éjjen Kegyelmes Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr!!!

mi igaz keresztyének nem fogadhatjuk el a sátánista jólétet, mert tudjuk hogy csak szegénység és önmegtartóztatás útján jutunk a Mennyek országába!!!


adjuk minden pénzünket Orbán úréknak, hogy Azúr ránkmosolyogjon mindörökké ÁMEN!!!

2014. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" lehet, hogy nem így van? Lehet hogy hazudnak? Nem azt látják az interneten, vagy a TV-ben mint ami a valóság?"


Öööö, azokkal mi van akik Nyugaton elnek? Mint peldaul en is? Vagy mi nem is letezunk, csak csevegöbotok vagyunk?


Amugy sem mondja senki hogy Nyugaton minden szuper. Csak azt hogy jobb mint Keleten. Sokkal.

2014. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Te miről beszélsz? Nyugat nem is létezik.. csak a maffiaellenzék találta ki, hogy lejárassa Orbánt.. De mi Fidesz szavazók nyitott szemmel járunk és nem hagyjuk, hogy ilyen olcsó összeesküvés elméletekkel hülyítsenek minket :)
2014. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Csak mert téged a szüleid nem engednek ki a szobából, nehogy meglássanak a szomszédok, még nem jelenti azt, hogy az emberek nem mennek át időnként a határon és nem nézik meg a saját szemükkel is, hogy hogyan is működnek odaát a dolgok.

Én például már jártam nyugaton, keleten, és délen is szóval az ottani viszonyokról alkotott képem nem egy 1024×768-as felbontású monitorról származik. Sok honfitársunkat pedig annyira elrettentették az ottani viszonyok, hogy azóta haza se jöttek.

De az ilyesmi téged nem kell, hogy zavarjon, csak arra kérlek, hogy a négy fal közül még akkor se mozdulj ki, ha majd a szavazófülkéig kellene elmenned!

2014. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Nem gyanús, hogy Nyugat mindenben szuper?"


Ha nem haragszotok én nyugatra megyek!

2014. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!