Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érdemesebb emigrál...

Szerintetek érdemesebb emigrálni mint itthon maradni?

Figyelt kérdés
Hazaáruló és hasonló kommenteket nem kérek,köszönöm.Fáj a szívem, mert nagyon szeretem a kultúránkat és magyar szót hallgatni, de ha a gyerekeimre gondolok elszorul a szívem. Én nem értek egyet a jelenlegi kormánnyal, nem látok sok lehetőséget a fiamnak és a lányomnak. Beszélgettem már velük erről, mindketten éretten fogadták és még örülnének is neki. Adódott most egy lehetőség az óceán másik oldalán... ti hogy látjátok, belevágnátok egy új életbe az én helyzetemben?

2014. nov. 11. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Próba szerencse, még mindig jobb kipróbálni, mint itthon ülni, és egész életedben bánni hogy nem léptél.
2014. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%

"Én nem értek egyet a jelenlegi kormánnyal"


És ha 2-5-10 év múlva más lesz kormányon, akivel egyetértesz, akkor hazajössz?

Kormány miatt elköltözni a LEGNAGYOBB baromság. Ha azt mondod, hogy ott több a pénz, jobb az élet, biztonságosabb az élet, azt megértem, elfogadom, bár ezekkel sem teljesen értek egyet. De egy átmeneti kormány miatt menni...

2014. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
1%

Provokáció!

Itthon hagynád állítolagos gyermekeid egy külföldi kaland reményében?

Na ne röhögtess!

Szép apus lennél!

Ostoba kísérlet, de kudarc!

-szép kis kitalácó, legközelebb jobbat várok-

2014. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Utolsó...lehet nem egyértelmű, de te jó ég, gondolod itt hagynám őket?!Azt kérdeztem meg tőlük mit gondolnak arról, hogy mi négyen(ha esetleg nem egyértelmű: a feleségemmel együtt 4en) egy másik országban kezdjünk új életet, benne lennének-e.

Második, ebben igazad van, a kormány változik... de nekünk egy jobb lehetőségünk adódott a mostani helyzetnél. Gyökértelenek leszünk tudom... de néha tenni kell egy lépést.

2014. nov. 11. 12:50
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Már kétségek nélkül le tudom ezt írni.
2014. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező!

A pereputtyal távozó ÉN-ed már jobbnak tűnik!

2014. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Én pont a (még nem létező) gyerekeimre gondolva maradnék. Nekem attól szorulna össze a szívem, hogy egy idegen közegben neveljem fel őket. Értem én, hogy anyagilag jobb, de akkor sem mennék (bár én is mehettem volna). Röhejesen hangzik, de én sajnálom azt, aki "kikényszerül" külföldre, akkor is, ha anyagilag jobb neki, és ha lelkes is, meg úgy tűnik, jól is érzi magát. Más, ha valaki pár évre megy ki egy kicsit spórolni, de örökre... azt nem tenném.
2014. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Hazaáruló vagy és hasonlók. :D


Amúgy meg menjetek, csak nem jártok rosszul.

Egyik munkatársamnak kint élnek az unokatesói és a nagynénje-nagybátyja az USA-ban és éppen múlt héten voltak itthon.

Elég sokat panaszkodtak, hogy romlik a helyzet az USA-ban. 40 éve szöktek ki Jugoszlávián keresztül és azóta ott élnek, azt mondják, hogy akkor jobb volt a helyzet.


De szerintem még ezzel együtt is megéri, mert még mindig jobb lehet, mint itthon. Melyik országba mennétek?

2014. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi is így voltunk vele, azóta minden változott.
2014. nov. 11. 13:28
 10/25 A kérdező kommentje:
A legutóbbit a 7-esnek szántam. Toronto, Kanada.
2014. nov. 11. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!