Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is örültök, hogy most már...

Ti is örültök, hogy most már bátor hazafias képviselőinknek nem kell éhbérért dolgozniuk?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 15. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Keményen harcoltunk, a nemzet érdekéért, trianon visszafoglalásáért, a gyűlöletért, rasszizmusért, homofóbiáért és most itt a jól megérdemelt jutalmunk.


Üdv vona


A 2/3-dal minket választottak az emberek, a kelethez való leszakadás fáradságos munka, amit felveszünk ezért pénz csak jelképes.


üdv orbán NAGYKIRÁLY

2014. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tönkretettük a családokat a bankokkal karöltve, elértük, hogy pár libás kinyírja magát, lenulláztuk a közbiztonságot, és hazavágtuk a költségvetést, viszont sikeresen privatizáltunk mindent amit lehet.


Puszi: Feri és Gordi

2014. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az ijesztő, hogy több kis település amit a cikk említett tőlünk pár km-re van és én is egy ilyen kis faluban élek. Eddig tudom, hogy nálunk mindenki ingyen "dolgozott", de most már nem vagyok benne biztos.


Ezt az egészet én konkrétan szánalmasnak tartom és pofátlanságnak. Most azért miért kapnak bármennyi pénzt is, hogy havonta összeülnek, eldiskurálnak, talán szavaznak valamiről (bár általában nem) és elmennek haza?


Tényleg szánalom.

2014. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: folyt. Közben megnéztem a vonatkozó önkormányzati rendeletet, de nálunk szerencsére nem történt változás. Úgyhogy minden maradt a régiben.
2014. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!