Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy liberális nálunk miért...

Egy liberális nálunk miért beszél folyamatosan toleranciáról, elfogadásról, ha a hazafias embereket (tisztelet a kivételnek) egyből lenácizzák?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 13:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%

A kommunista örökség miatt.

Tudod , internacionalizmus.


Az elfogadás tolerancia általában csak a hozzájuk hasonlóan gondolkodókra terjed ki, de ez nem csak a libereknél van így.

2013. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
ők nem liberálisok, ez csak egy álca ami mögé bújnak, hogy legálisan tudjanak tevékenykedni
2013. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
azért nácizzák le a hazafias embereket, mert a hazafiasságot és jelképeit felhasználta egy bizonyos Jobbik nevű förmedvény! Nem attól vagy magyar hogy különféle pólókban rohangálsz, vagy hogy milyen zenét hallgatsz, hanem attól, ahogy viselkedsz. aki valóban hazafi, annak nincs szüksége jelképekre, hogy ezt bizonyítsa!
2013. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
10%
Mert ez náluk szakmai ártalom.
2013. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

"Nem attól vagy magyar hogy különféle pólókban rohangálsz, vagy hogy milyen zenét hallgatsz, hanem attól, ahogy viselkedsz. aki valóban hazafi, annak nincs szüksége jelképekre, hogy ezt bizonyítsa!"


Ez így igaz.


Ki mondta, hogy csak az a patrióta aki x zenét hallgat, meg bizonyos ruhákban jár?


Szerintem csak egy nagy szűk réteg gondolja úgy, hogy csak az a hazafi aki úgy öltözik.


Hazafinak lenni érzés.

2013. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Hát 5-ös, az a baj, hogy nagyon sokan vannak így és nem csak egy szűk rétegről van szó. Mondom ezt nacionalistaként.
2013. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 bumbi02 ***** válasza:
84%
Érdekes hogy szinte sose hallom ezt a lenácizást élőben, mindig csak azt hallom hogy felemlegetitek hogy titeket mindenki lenáciz. De leszámítva az ATV Fórumba betelefonáló 80 éves nyugdíjasokat nem igazán hallom hogy lépten nyomon náciznák a jobboldaliakat...
2013. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

6.


Én még egy országban sem láttam ilyet , Magyarországon sem.

A nacionalisták akiket ismerek mind átlagosan öltöznek.


Teljesen logikátlan.

Olyan , mintha azt mondanám, hogy "attól vagyok német, hogy Audit vezetek".

2013. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Ja egyébként én sem hallottam még életemben, hogy lenáciztak volna valakit, sajtóban meg neten kommentekben ahol mindenki oszt ott igen, én bár balos vagyok nem nácizok le egy jobbikost csípőből, bár az tény, hogy akik már szélsőségesek eléggé őket nehéz komolyan venni.
2013. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Engem már tavaly akartak azért megverni, mert nem tetszett a Kárpátia új albuma és mert beszóltam, hogy nem ezzel kéne magyarkodni. :D
2013. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!