Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is látjátok, hogy a mostaná...

Ti is látjátok, hogy a mostanában zajló tüntetések egy amerikai felforgató hadművelet célját szolgálják, és egyáltalán nem arról szólnak, a magyaroknak jobb élete legyen?

Figyelt kérdés

Ez a cikk leírja a lényeget.

[link]



2014. nov. 17. 19:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
Komoly ember tudja hogy a korrupciós vád csak ürügy. Az Usa nem nézi jó szemmel az Orosz barát politikát. És még azt se mondom hogy nem volt korrupció. De ilyen ürüggyel ki lehetne tiltani az Usa-ból pár millió embert is akár.
2014. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Én a jobb életet nem 50 féle új adóval tudom elképzelni.

Nem a korrupció elhatalmasodásával tudom elképzelni.

Nem az emberi jogok korlátozásával tudom elképzelni.

Sorolhatnám még hosszan.


Akinek tetszenek ezek a dolgok azok fizessenek éljék ezt a "nagyszerü" életet ahova ezek a dolgok vezetnek.


Én köszönöm szépen nemkérek ebből.

2014. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos a NET-adó, a neten, minden fiatalt arra buzdított, hogy lájkoljon!

Tényleg nagy ostobaság volt ez a tervezet!

Ebből indult ki minden!

Senki sem tudott volna megszervezni ilyesmi ellenállást, csak az internetező emberek! -vagyis minden épkézláb-

Hát ezután már csak egy "csettintés" és az utcára megy -ment- mindenki!

CSAK TUDNÁM KINEK AZ ÖTLETE VOLT A NETADÓ?

-Vajon van még milliós fizetése?-

2014. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

2-es, 3-as nem a kérdésemre válaszolt!


A kérdésem az, látjátok-e, hogy Amerika meg akarja buktatni a kormányunkat?

2014. nov. 17. 19:37
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
3: Igazából az ukrán tüntetések is egy apróbb szikrával kezdődtek és az interneten szerveződtek. Hasonló a recept szerintem, mint ott volt.
2014. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Én nem úgy látom! Ha tetszik ez neked, -ha nem!
2014. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Ugyanarra a mintára, mint Ukrajnában.


Polgárháborút akarnak, hogy a saját bábkormányukat a legitim kormányunk helyébe ültethessék!

2014. nov. 17. 19:40
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
Persze biztos nem arról szól, hogy elege van a népnek vagy, hogy átvertnek érzi magát így választások után...hát persze, ha a hídfő azt írja, hogy márpedig ez az USA akciója akkor az biztos úgy is van! Komolyan az ilyeneket nem értem és lemerem fogadni a hozzád hasonlók óbégattak legjobban áprilisban, hogy "jaj ne még mindig nincs igazi szittya nemzeti kormányunk"
2014. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Vadkan01 ***** válasza:
10%
Már rég tudtam, de nyilván demokratikus módszerekkel sem lehet ezt megváltoztatni, ehhez fegyveresen kéne fellázadni nemcsak a Fidesz ellen, hanem az egész pereputty ellen akik díszelegnek egy állandóan felújításra szoruló épületeben. De hát ez nem fog megvalósulni, mert mindenki az ő szabályaik szerint játszik, ami már eleve csalás, itt most a választás cirkuszra gondolok, az előző rendszerhez képest annyi változott, hogy most megválaszthatod a hóhérodat, ebben a sokak által csodált Nyugat sem kivétel, de még a Kelet sem.
2014. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell itt felforgató tevékenységet kifejteni.

Tele van az eberek t-ö-k-e ezzel az amatőr hőzöngő Orbán kormánnyal.

Orbán egy önjelölt képzetlen senki.

Csak tönkreteszi az Országot.

2014. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!