Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is látjátok, hogy a mostaná...

Ti is látjátok, hogy a mostanában zajló tüntetések egy amerikai felforgató hadművelet célját szolgálják, és egyáltalán nem arról szólnak, a magyaroknak jobb élete legyen?

Figyelt kérdés

Ez a cikk leírja a lényeget.

[link]



2014. nov. 17. 19:13
1 2 3 4 5
 21/42 BlodDrunk ***** válasza:
89%

Sokan nem tudom mit szívnak de priviben írjanak légyszi!

Ezek az összesküvés elméletek kész röhej.

1.Az USA titokban jelentette a kormánynak a kitiltásokat

Erre a tisztelt képviselők felfújták,hogy az USA hadjáratot indít M.o. ellen.

Közben fatális baromságokat,ellentmondásokat közölnek a le a sajtóban egymást meghazudtolva.

A NAV elnöke nevettségessé tette magát mindenki elött,csak róla beszélnek,mert ugye így a nagyobb emberek meg elsunnyogják a dolgot.


Szóval lehet gondolkozni melyik valószinűbb?


1.Az Usa velünk,egy politikailag lényegtelen,gazdaságilag szintén,veszélyt nem jelentő porfészek vagyunk ahol van egy kormány akik kb. politikailag és gazdaságilag egy 16 éves értelmi szintjén vannak.


Vagy.


Az Usa kb telibeszar minket,csak jelezte,hogy kellene valamit kezdeni pár emberrel mert durván lopnak és kész.

És a mi kormányunk fújta fel,csak rosszul sült el.

Ami nem is meglepő kis hazánkban,amik manapság a Fidesz ideje alatt zajlik.

2014. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
8%

A zsidó nagytőkések uszítanak, polgárháborút akarnak.

A cigány-magyar polgárháború nem jött össze, akkor most ilyen magyar-magyar, magyar-zsidó polgárháborút akarnak.


Aztán elfoglalják ezt a gyönyörű országot és izraelből ide telepítik a sok tetűhintást.



Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában,

Hiszek egy isteni örök igazságban,

Hiszek Magyarország feltámadásában.


Ez az én vallásom, ez az én életem,

Ezért a keresztet vállaimra veszem,

Ezért magamat is reá feszíttetem.

2014. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
13%
sok itt a nemkeresztény vallású, akik nem ismerik el Jézus Krisztust prófétának, Isten fiának
2014. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
88%

A tüntetéseknek semmi köze az amerikaihoz. Csak a Fidesz tartja felforgató tevékenységnek. A tüntetések éppen a Fidesz elleni országrontó adók, korrupciók, a magyarok rosszabb élete miatt vannak.

A többség örülne, ha Orbán és a bandája eltűnne az ország életéből.

2014. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
38%
24: Én nem vagyok fideszes és mégis felforgató tevékenységnek gondolom. Ezen felül én annak örülnék ha az összes párt eltakarodna a csába és helyére olyan emberek jönnének, akiket nem a saját zsebük megtömése érdekel.
2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, áruld már el nekem, hogy az USÁt, mint gazdasági nagyhatalmat, mit érdekli egy jelentéktelen kis "porfészek" kormányának a megbuktatása? Nem vagyunk ám mi olyan értékesek, hogy ezért az USA, a CIA, vagy az EU a nyakát törje és tüntetéseket szervezzen. Van itt a világban 150 másik kis ország, akikkel lehet üzletelni. Mit érdekli az USÁt Magyarország, azonkívül hogy a politikusok és az elit viselkedése egyszerűen nemzetközileg minősíthetetlen?


Én nem hiszem el, hogy az USA szervezkedik, mert egyrészt ismerem a kormány retorikáját (ellenségkép keresése), másrészt, ha meg akarnák buktatni orbánékat amerikából, akkor nem sz*roznának itt felforgatással, hanem egyszerűen felvásárolnák az egyre olcsóbb forintot, befagyasztanák, és ezzel egy hét alatt össze is dőlne a magyar gazdaság. Ha tényleg el akarnák távolítani orbánt akkor ezt csinálják, vagy egyszerűen szép csendben kinyírják. Ilyen egyszerű.

2014. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

# 25:

És ezt hogyan képzeled?

Dühös hozzászólásokat írsz a gyakorin?

2014. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
46%

27: Miért? Ez sem volt dühös. :)


Nem képzelem egyébként sehogy, mert ilyen néppel ez kivitelezhetetlen.

2014. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, hagyjuk mar ezeket az idiota osszeeskuves-elmeleteket! Az eszedbe se jut, hogy az embereknek mar rohadtul eleguk van az orokos hazudozasokbol, a rengeteg adobol, a tomenytelen lopasokbol, es a korrupciobol?
2014. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Az embereknek persze, hogy elege van. De segítség nélkül nem mentek volna ki. Már négy éve nyúz minket az Orbán, előtte 8 évig nyúzott az MSZP. Egyszer volt egy komolyabb összezörrenés 2006-ban, de ennyi (az is külsős provokáció volt).


Nem vagyunk mi annyira hozzászokva a szabad tüntetésekhez, nincs meg a kultúrája. Főleg úgy, hogy a többiek basztatják állandóan a tüntetőket.

2014. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!