Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is látjátok, hogy a mostaná...

Ti is látjátok, hogy a mostanában zajló tüntetések egy amerikai felforgató hadművelet célját szolgálják, és egyáltalán nem arról szólnak, a magyaroknak jobb élete legyen?

Figyelt kérdés

Ez a cikk leírja a lényeget.

[link]



2014. nov. 17. 19:13
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ez nem így van mindig mindent Amerikára fogni nem lehet de egyébként meg ha oldalt kell választani én inkább állnék Amerika oldalára mintsem a "Putyini" Oroszországéra
2014. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
24%

Valóban!

Amerikai és egyéb...külföldről is támogatott ellenzéki hadviselelés, ami nem felel meg a "játékszabályoknak"

2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
20%

A "nemzetközi nagytőke", ha úgy tetszik a "háttérhatalom", a "pénzhatalmi világ"elit"" keveri a x@rt.


Véletlenül sok köztük a xidó származású.

2014. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
36%

De az, aki ezeket a (államokat, kormányokat, parlamenteket, embereket) saját állampolgáraként így átveri, az HAZAÁRULÓ!

A törvény pedig rendelkezik!

2014. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
74%
hagyjuk már ezeket az összeesküvés elméleteket nagyon érdekes hogy amikor sz-@rság van akkor mindig előjönnek ezek az eszement elméletek
2014. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
96%
Mond már meg nekem kérdező hogy Orbán mit tett itt öt év alatt? Mivel élünk jobban mint öt évvel ezelőtt?
2014. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%

Nos. Igazából nekem tök mindegy, hogy ti mit gondoltok és ha akartok menni tüntetni, menjetek nyugodtan, engem nem zavar.


Én csak annyit kérek tőletek, hogy ne hagyjátok, hogy a Feri és a csürhéje a nyakatokra üljön. Se most, se ha le lett váltva a Fidesz kormány. Nem akarom, hogy a mi nyakunkra is egy még nagyobb hazaáruló banda üljön, mint amekkora most van, köszi.


Itt nem szittya magyarkodásról van szó, hanem a saját érdekünk előtérbe helyezéséről. Jó nekünk, ha rosszban vagyunk az oroszokkal? Egyértelműen nem. Jó nekünk, ha rosszban vagyunk az amcsikkal és az EU-val? Egyértelműen nem. Akkor tessék, itt az út amit választani kell... Mindkét oldallal jóban kell lenni. Lehetetlen? A nagy fas zt, csak határozottnak kell lenni.

2014. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%
Azt látom, hogy a "nemzeti oldalnak" túl kényelmes lett a parlamenti szék.
2014. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
33%

Gyurcsány Obamát akarja a miniszterelnöki székbe ültetni!

Ne hagyjuk ezt, holnap sztrájkoljunk, 18:00 órakor a Pentagon előt :D:D:D

2014. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

A parlamentet ostromolják?


[link]

2014. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!