Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz itt még...

Szerintetek mi lesz itt még az elkövetkező 4 évben?

Figyelt kérdés
Abba bele sem merek gondolni, hogy 2018-ban ismét orbánék maradnak abszolut többséggel...mert ha igen, szerintem minden fiatal elmegy külföldre boldogulni. Dehát nem nagyon látok egyelőre kormányképes erőket :( Mit szóltok, milyen irányba halad az ország?

2014. nov. 19. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok jóra neszámíts.

Én már annak is örülnék ha nem romlana a helyzet tovább.

2014. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
2018-ra Magyarország lesz Európa legszomorúbb barakja.
2014. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

most se ment el mindenki, aki meg elment már visszajött...


csak a ballibsi oldalakon nagy a szája egykét embernek, hogy ő majd így meg úgy de kimegy külföldre.


az ismerőseim közül néhány kiment, aztán nagyban írkáltak fb-on meg tüntetnek külföldről, osztják az észt, aztán szép lassan csöndben hazaszivárognak, egyre többen.

2014. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
2017-ben végre bekebelezzük az USA-t és 2018-ban újra megszavazza Magyarország Viktort.
2014. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

"csak a ballibsi oldalakon nagy a szája egykét embernek, hogy ő majd így meg úgy de kimegy külföldre. "


igen olyan ütemben jönnek vissza az emberek, hogy már csak minden 25. magyar él külföldön a kivándorlók közül..

"A tükörstatisztikák alapján pedig úgy fest, 424 ezer kivándorolt magyar él a világon. A SEEMIG pilot projekt keretéből ugyanakkor tudni lehetett, hogy a kivándoroltak 19 százaléka 1 évnél rövidebb ideig tartózkodott külföldön, ezt alapul véve legalább 343 ezer magyar élhetett külföldön 2013 elején."


[link]

2014. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Polgárháború lesz. Fideszesek a magyar nép ellen. Természetesen a nép fog győzni.
2014. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a magyar nagyon gyönge nép egy polgárháborúhoz...nincs is olyan összetartozástudat, ami ehhez kéne,,,csak megosztottság van. ha háború lesz....: a magyarok kizárólag egymás ellen harcolnának, nem orbán ellen... a liberális eszméket vallók,,,,a drasztikusabb jobboldali eszmékkel szemben...és a jobboldali győzne...
2014. nov. 19. 20:21
 8/18 A kérdező kommentje:
egyébként pártfüggetlenként azt látom, hogy a liberálisok nyomulnak kint eu zászlóval skandálva, hogy nem kell fidesz, nem kell jobbik...és az atv meg közvetíti... :D azért ez szánalmas :D de a liberálisoktól semmi jóra nem lehet számítani...! én ugyan nem szavaztam, de az mszp-szdsz mocskoknál ezek a mocskok, akkoris jobbak egy fokkal.
2014. nov. 19. 20:24
 9/18 A kérdező kommentje:
másrészt, ez a polgárháború lesz és csődbe megy az ország, elég liberó rigmus... :D eddig sem történt egyik sem meg a viktátorék alatt és valószínűleg nem is fog.....erre azért nagyobb tételben fogadnék... gyűlölök és elutasítok minden liberális eszmét, az irreális képzelgőket és azt ha valaki ilyen hülyeségeket ír le....
2014. nov. 19. 20:36
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

azért érdemes lenne ezekben a statisztikákban megnézni azt is ki mikor ment ki, minusz 1-2 év. mert azért, ha elmész külföldre, azt nem holnapra tervezed, hanem minimum 1 év tervezgetés előzgeti meg, persze lehet csak én vagyok naiv, és azt gondolom, hogy az emberek nem csövezni mennek ki, hanem dolgozni


a magyar különben is mobilis nép lévén már eleve a környező országokban vagyunk szétszórva. ha japánok ömlenének tömegekben az lenne a csoda, de nálunk ez inkább megszokás, hogy akinek vmi nem fekszik, az húz elfele. majd ha sikerül a külföldi sajtóban jobb cikkeket lehozni rólunk jönnek vissza. nem kell hozzá sok csak beengedni az országba vmi nagytőkést akinek a spanja újságkiadó.

meg hát, lehet h sokan élnek kinn, de még sehonnan nem hallottam h kint jobb. persze a politikai ideologia dumát sok helyről hallom, hogy itt diktatúra meg korrupció van, de ott ugyanúgy megszakadnak a munkába (ami nincs ott se sok) és ráadásként 30 évig kéne gyűjteniük egy pici lakásra. mondjuk Londonban ilyenek a viszonyok.


aki meg nem pincérnek ment ki hanem mondjuk mérnöknek az is hazajött ahogy rájött h külföldön kihasználják a külföldieket mint az állat. összeszedett kinn persze pár milliót (miközben egy pincében nyomorgott) és most veri az állát a saját cégére, mintha sz . pott volna érte ugyanúgy, csak nem itthon, hanem külföldön.

2014. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!