Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan sok üres szék...

Miért van olyan sok üres szék a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Véletlenül sikerült belefutnom egy parlament közvetítésbe. Rengeteg üres szék volt. Ez miért van? Hol vannak azok az emberek?

A másik: miért szerkesztik a parlamenti közvetítés?



2014. nov. 20. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt több hely van, mint ahányan jelenleg tagjai a parlamentnek, másrészt előfordul hogy hiányoznak emberek. Mondjuk hogy mi dolguk van amikor az a munkájuk hogy képviselők azt nem tudom.
2014. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem érdekli őket az ország sorsa...
2014. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert éppen azzal foglalkoznak, hogy elköltsék azt a rengeteg pénzt, amit azért kapnak, hogy ott ülnek...
2014. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A képviselői munka nem kizárólag a plenáris üléseken folyik, hanem bizottságokban és a választókörzetben is.

Én sem szeretem őket, de most már komoly pénzbírságokat szabnak ki az elnökök az indokolatlanul hiányzókra.

2014. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát csak ugye indok az meg van mindig. elintézik okosban, de amúgy igen. van egyéb dolguk is. legyünk optimisták, talán legtöbb esetben emiatt is nincsenek benn...:D
2014. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért van több szék mer...ööö...öö öö ööö...mert éppen takarítják a másik termet és ide hozták át őket. Emiatt úgy tűnhet, mintha kevesebben lennénk, de ez csak illúzió. Vagy ha van hiányzó az is fideszes!!!


ööö öö öö


Kell még valamit mondanom Ilidkó?

2014. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész nap bent ülnénk, akkor kihasználná a medencét?! Tudjátok mi pénz felfűteni?

Szijjártó voltam, sziasztok.

2014. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek üljenek ott, amikor nem kötelező?

Meg amúgy is, pénzt kell keresni, a Parlamentben meg tuti nem találnak annyit, mint máshol haveri üzletekkel.

2014. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"komoly pénzbírságokat szabnak ki az elnökök az indokolatlanul hiányzókra"

Gond csak annyi, hogy az a pénz is az adófizetők zsebéből megy a haverok zsebébe.

2014. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmesebb mondjuk egy kávézóban beszélgetni a haverokkal,mint a parlamentben a széken aludni.
2014. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!