Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mit tennél a helyemben?...

Te mit tennél a helyemben? (Politika, pénz, )

Figyelt kérdés

Megtaláltam a megoldást ami megoldaná jelenlegi anyagi helyzetét Magyarországnak!

Kivitelezhető sőt szó is volt róla 2012-ben mégsem vezeték be!

Az hogy mi titkos mert lelőhetnek érte!

Ha megvalósulna azt jelentené: Több lenne a kereslet mint a kínálat, több lenne a fizetés mint a létminimum, felemelkedne az ingatlanok értéke, nőne a népesség, Csökkene az adó, csökkene az adósság futamideje de megmaradna az értéke (Tehát a bankok megkapnák maradéktalanul amit kiadtak hitel) Lenullázódna vagy minimalizálódna a bűnözés, megszűnne a korrupció...stb

Ez csak az első napokban bekövetkező események hosszútávon ennél komolyabb fejlődés lenne! Számításaim szerint a világon 75% ban is növekedhetne a Magyar termékek iránti érdeklődés (a köv. 10 évben)! A külkereskedelmi adókból (Export) megadhatná Magyarország az összes adósságát...stb!

A kérdés az hogy egy egyszerű lépéssel amit felajánlottak sőt könyörgőre fogták hogy bevezessék Magyarországon hogyan érjem el hogy érvénybe léptessék?

Buktató: Egy magyar kulturális kincset veszítenénk el legfeljebb 10 évig!

Mit tegyek? Mert ez olyan tudás aminek birtokában megölhetnek mert vannak emberek akiknek nem érdeke hogy a világtőzsdén a piramis tetejére kerüljön 10 éven bellül Magyarország! Ötletek vélemények?

A kérdést valószínüleg törlik ha kérdésed van privátban tedd fel!:D



2014. nov. 20. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
légyszíves kérdező leírnád privátba a meglátásaidat.Tudnék segíteni
2014. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
ha tényleg megakarnának ölni megtennék mert vissza tudnak gyk-n keresztül nyomozni ezért használj TOR böngészőt azt csak az NSA meg FBI tudta eddig feltörni
2014. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kicsit paranoiásnak tűnök de kell is egy ilyen mértékű dolognál! Privátban sem írom meg mire döbbentem rá! Elsőbb jól utána járok tanulok többet mert ha nem hülyeség nem tékozlom el az életem, kellene tenni hogy megmentsük az országunkat jó nyomon járok hogy elinduljon!
2014. nov. 20. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van köze a pálinkához? :D
2014. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Számításaim szerint azzal amiről beszélek a havi egyébb dologra jutó pénz 20%-ából veszel pálinkát nem tudod hó elejétől hó végéig meginni úgy hogy egy percig sem vagy józan!
2014. nov. 20. 22:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Jut eszembe offoltál! Kérlek ne offolj!
2014. nov. 20. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem offoltam. A kulturális kincs miatt kérdeztem. :)
2014. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a kulturális kincs Mátyás királytól származik. De amit nyerhetünk vele olyan mértékű hogy beledobjuk az égő hegybe! :D Az új jobb lesz mint a régi volt! És ha rájöttél mi az ne írd le úgyis letagadom!
2014. nov. 20. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:

az miért jó, ha nagyobb a kereslet, mint a kínálat?

ergó nem mindenki juthat az áhított dologhoz

2014. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tanulgatok kicsit a témáról kezd bonyolódni és megváltozni a tervezetem ami megváltoztatná a világot! A terv jó csak összetettebb! Több fázisa lett több ciklusa van!
2014. nov. 20. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!