Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének előrehozott...

Ha most lennének előrehozott választások kire szavaznál? És szerinted ki nyerne?

Figyelt kérdés
Tegnap Gyurcsány beszélt arról, hogy előrehozott választást kéne tartani. Ha így lenne, szerinted a Fidesz maradna hatalmon? A széthulló baloldallal mi lenne? Esetleg Jobbik,LMP?

2014. nov. 23. 10:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
46%

csak szólok, hogy a nem uszító jellegű, racionális kormányellenes hozzászólásokat nekifutásból törlik a modik.


A mszp-re és a fityiszre nem szavaznék, talán arra akit Horváth András támogat.

2014. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%

ja és a fityisz nyerne.

addig számolnák, míg kijön a 2/3.

2014. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"csak szólok, hogy a nem uszító jellegű, racionális kormányellenes hozzászólásokat nekifutásból törlik a modik."

Csak szólok, hogy az igazat, a racionális valóságot soha ne tárjátok a tömeg elé, mert nekifutásból a fenti reakció születik rá. Csak ha nem igazságosan, ha nem korrektül, ha nem tisztességesen, ha nem racionálisan folyhat az ország működése, akkor miért panaszkodunk amiért jelenleg rosszul megy, amiért korrupció van? El kell döntenünk hogy normálisan, tisztességesen, korrupciómentesen csinálunk-e mindent, vagy úgy ahogy eddig. Ha az utóbbi, akkor kár írogatni. Ha pedig tisztességes útra térünk, akkor le kell nyelni akkor is ha valakiknek az fáj. A közlekedés esetében sem tetszik senkinek a piros lámpa. De előnyösebb megállni és betartani a szabályokat ott is.

2014. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"19-es: Az hogy sokáig nincs ötös az rendben van, ez így természetes. De az nem ter,észetes, hogy volt olyan eset hogy a nagy felhalmozódott nyeremény után hirtelen több ötös is lett. A tévében is benne volt. Ez neked véletlen, hogy egyszerre több ötös is legyen, és pont akkor amikor hosszabb telitalálati hiány után felhalmozódott egy nagyobb összeg? Ha ez neked természetes, akkor lottózz sokat."


Na most megosztok veled egy olyan titkot, amit nekünk a fizikatanárunk anno gimiben elmondott már. Akkor szokott jellemzően egyszerre több telitalálatos szelvény lenni, amikor népszerű számsorokat húznak ki. 1, 2, 3, 4, 5. Vagy a Lost-ból a számok (nem tudom mi volt a sorozatban, de sokan játszották ezeket a számokat). Esetleg olyan számsorok, amik valami szimmetrikus alakzatot adnak ki a szelvényen. Imigyen szólt a tanár úr tanácsa: ha jót akartok magatoknak, akkor olyan számsorozatot játszatok meg lottón, amit senki más... persze ezt biztosra nem lehet tudni. Ja és sose adtam fel lottót, szóval ezt nekem mondhatod... ja de, amikor pici voltam apukám néha velem töltette ki, hátha szerencsét hoz, de ez szerintem nem számít.


És még mindig nem válaszoltál amúgy arra, hogy miért is jó az a lottótársaságnak, ha sokáig nincs telitalálatos, utána meg egyszerre többen nyerik meg. Így is, úgy is ugyan annyi pénzt fizetnek ki.

2014. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Miért, magadtól nem jöttél rá miért jó? A pénz beszél. A megtömött zsebek a lényeg, nem a lottótársaság.

Vagy egy másik példa. Miért jó az államnak a sok stadion? Magad is tudod. Mert "az állam én vagyok". Na jó ezt más valaki mondta. De nem az a lényeg hogy mi jó az államnak vagy a lottótársaságnak. Hanem az a lényeg hogy a vezéreiknek mi jó.

2014. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%

Szintén a jobbikra.

Vannak kétségek velük kapcsolatban, de inkább mint a gyurcsekbohóc, meg a többi lejáratódott ballibber.

Ezeket visszaültetni kormányra nem lenne több mint egy pofon a sz.rnak.


Előbb szavaznék az lmp-re akkor mint ezekre.

2014. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
41%

"Miért, magadtól nem jöttél rá miért jó? A pénz beszél. A megtömött zsebek a lényeg, nem a lottótársaság. "


Jaaaa megvan, te az a típusú ember vagy, aki hisz a reptoidokban meg a zsidó összeesküvésben, ugye?

2014. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"És még mindig nem válaszoltál amúgy arra, hogy miért is jó az a lottótársaságnak, ha sokáig nincs telitalálatos, utána meg egyszerre többen nyerik meg. Így is, úgy is ugyan annyi pénzt fizetnek ki."


Szerintem is hülyeség, hogy most hamisítanák a lottót, viszont érdekes tény, a szerencsejáték zrt honlapján fent van az összes adat az előző évekből: rendszerváltás előttről csak az, hogy melyik héten nyertek és hányan, rendszerváltás után már az is, hogy mennyit. Az picit fura, hogy a rendszerváltás után ritkább lett a lottó nyertes. :O De ez szerintem inkább a rendszer váltás előtti időket minősíti.

2014. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

az utolsó válasz is eltűnt

Ha netadóval nem lehet korlátozni, akkor majd máshogy...

2014. nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap Gyurcsány beszélt arról, hogy előrehozott választást kéne tartani.

Mert még nem bőgött le elégszer,kéri az ostort.

2014. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!