Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy Magyarországon lnyomják a hazaszeretetet, a nemzeti radikalizmust?

Figyelt kérdés
Szerintem csak nincs mire felvágnunk, illetve vannak ennél fontosabb -pl. megélhetési- gondjaink is. De ha nem lennének, akkor is inkább lelkesítené a magyarok legtöbbjét egy ajándék Iphone, mint a Himnusz, és szerintem ez így is van jól.

2014. dec. 4. 20:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%

"Máma többször is leírtad, hogy nem vagy büszke a népedre, ha ez igaz akkor a magyar nyelvet "se tiszteld" már annyira, hogy használod, vagy tisztelj minket magyarokat meg azzal, hogy nem használod."


Miért ne használnám? Ezen tudok a legjobban kommunikálni és ti is, szóval eléggé hasznos, nem?


"Az ilyesfajta emberekre egyik országban sincs szükség mivel nem segíted az előrehaladásunkat, ha az összes ilyen eltűnne nem is tudom már hol tarthatnánk de hát sajnos mindenhol vannak "Ketyerés" féle fékek akik hátráltatják a társadalom fejlődését."


Hát igen. Ha mi, gonosz nemzettelenek nem lennénk, már rég árpádsávos munkaruhában szögelnéd össze a Turul-Ikarus X-380-as űrbuszok külső burkolatát, amik rendszeresen járnának az Alfa Centauri és a mi Naprendszerünk között. :)))

2014. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Magyarmanó ***** válasza:
Nem hinném, hogy nehéz lenne, és a falukban nem is feltétlenül kell, a városokban már rég nem él a "paraszt kultúra" és pont emiatt mondom azt, hogy a falusi jelleget meg kell tartani, de modern jelleggel legalább a világítást, utakat kell megcsinálni és nemzeti nevelést adni már a bölcsődékben is, a modernitást nagyobb szinteken elég a városokba átvinni.
2014. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%

Jajj bocsánat, Árpád Centaurit akartam írni.

Nehogy megsértselek már ezekkel a liberális-atlantista nevekkel is.

2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Hasonlattal élve az USA nemzetiessége már kezdetektől egy menő sportcipő volt, és nagyjából az is maradt. Van jövője, használható, célszerű, értelmes, és nem ciki viselni akár munkahelyen is. A magyar nemzetiesség meg egy kétkilós sarkantyús csizma, amit előbb kikeményített az idő, aztán lyukas lett, aztán beázott, végül pedig rá is ragadt egy kiló sár. Ebben menj ki az utcára! Egyszerűbb kidobni, és csinálni egy újat, de ezt sokan nem értik meg.
2014. dec. 4. 21:22
 15/32 Magyarmanó ***** válasza:
100%

"Hát igen. Ha mi, gonosz nemzettelenek nem lennénk, már rég árpádsávos munkaruhában szögelnéd össze a Turul-Ikarus X-380-as űrbuszok külső burkolatát, amik rendszeresen járnának az Alfa Centauri és a mi Naprendszerünk között. :)))"


Nem értem miért hiszed, hogyha valaki nacionalista az egy elvakult szélső jobbos aki nem képes másokat elfogadni, elismerem régebben hasonló voltam az általad leírtakhoz de akkoriban még nagyon fiatal voltam, most se vagyok idős, de nem vagyok buta, tisztában vagyok vele, hogy nem fogunk szuperhatalom lenni én a társadalomra gondoltam, ne vedd feltétlen bántásnak amit rád írtam, de úgy gondolom társadalmilag előbbrébb (<-ezt nem tudom így kell e írni) lennénk, az előbbiekben az USA-t hoztam példának szerintem ezzel elárulhatóm, hogy nem vagyok egy "ultramagyar" oroszbarát aki nem hajlandó nyugat felé nyitni. Nyitott vagyok a te véleményedre is, mivel 15 évesen úgy gondolom érdemes figyelni mások véleményét, valószínűleg neked is vannak hasznos ötleteid.

2014. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

8.

Nekem ne írjál.Nem én kérdeztelek.

A kérdésre válaszolj mert azért vagy itt.

2014. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
21%

A kérdező nagyon értelmeseket ír.

Tetszik nekem a gyerek.

2014. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Magyarmanó ***** válasza:
100%
Nem érted amire gondoltam kedves kérdező, az USA-t hoztam példának mert úgy gondolom, hogy azt talán a többség ismeri, de mondhatnám a horvátokat is ott is trendi a piros-fehér kockás zászló pedig nem divat ikon és a csizmájuk is ugyan olyan sáros, mint a miénk, ennek ellenére egy dinamikusan fejlődő modern nacionalista állam, pedig nincs 20 éve és még háborúztak ott..
2014. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Szerintem értem, te nem vágod, mire gondolok. A lábbelis példánál maradva a horvát vagy a román mondjuk egy szintén sáros csizma, de megtalpalták, levették a sarkantyúit, új béléssel látták el, igazítottak rajta, vagyis használható, van jövője, alkalmas eszköz munkába járásra is.
2014. dec. 4. 21:34
 20/32 Magyarmanó ***** válasza:

Hagyjuk ezt a csizmásat, jó? :D


De hát vérem! Én is ezt mondom, hogy kell bele egy új modern bélés és lehet, hogy néhány sarkantyút is el kell hagyni de az alap az marad, mint ahogy a horvát bakancsban is ugyan az a fűző és és talp de igen így ahogy mondod kell bele egy új bélés de a csizmát nem szabad eldobni, és így a régiből lesz új de mégis ugyan az, mint a 400-as években a mezőn :D Áhh hagyjuk ezt a "suszteros" dumát :D

2014. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!