Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkekről? Egy Magyarországon élő orosz nő írta őket Magyarországról.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Először mikor olvastam ettől a nőtől, rettenetesen ellenszenves volt. Egy nagyképű, flegma, lenéző r*bancnak gondoltam, aki csak fikázni tud. Aztán mikor másodszorra olvastam ezeket a cikkeket (főleg az esőt, mert a második egy arra adott válasz) akkor jöttem rá hogy van benne igazság, még akkor is ha elfogult. Alapvetően ezt nagyon irigylem az oroszokban, hogy ők patrióták, sajnos nálunk csak a széthúzás megy. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


U.I. Én nem vagyok olyan elvakult Putyin-fan mint manapság sokan, de nagyon érdekel az orosz kultúra, és oroszul tanulok.



2014. dec. 4. 22:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos, ez így van, túl sok itt a negatív ember.
2014. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság.
2014. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
basszus egyrészt hogy legyen valaki pozitív amikor tök bizonytalan a megélhetése. Amikor mindenki ferrarit akar de egy lada is drága neki. Egy olyan világ ahol az emberek egymást gáncsolják fikázzák elég depissé teszi az embert. Nem az van mint mindenhol máshol hogy hello orosz amerikai testvérem mi a helyzet mi történt veled? Mit tudsz mihez értesz? Miben tudok segíteni? Hanem az mihez nem értesz mi a hibát mit nem értél el.
2014. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Csak az elsőt olvastam el. Nem népszerű vélemény, de (korábban is) így gondolom én is!
2014. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%

Szégyellem magam, de én sem tudom, hogy ki volt Santiago bácsi.

Ki volt?

2014. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Ja, meg hogy mi volt 1956-ban.

Én úgy tudom, hogy az elftársasszony nagypapija gurult ide lánctalpakon, de úgy tűnik, hogy ez őt annyira nem zavarja a szövegben.


Amúgy vannak részek, amikkel egyetértek, de például ez a "mocskos fijatalok, nem akaanak dógozni 90 ezeré!!!" szöveg nálam nem jön be.

2014. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, amúgy mindenképp érdemes elolvasni a 2.at. Ott van a tanulság:)

Santiagoról csak annyit tudok, hogy Chile fővárosa. Szégyen ide vagy oda nem tudom ki az az ember. De szerintem most itt nem ez a lényeg. ;)

2014. dec. 4. 22:39
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

"ha 25 évesen otthon rohadsz a szüleidnél, mert „ezért a pénzért” büdös a munka"


Szerinte ez 30-120 ezer közt van. Csakhogy ennyiből egy albérletet nem tudsz fenntartani, mert a lególcsóbb 60+rezsi (40) és még nem is ettél semmit sem :-P


Szóval a kérdező sem 100-as, de az tetszett hogy : " csak fogyasztani meg élvezkedni akarnak. Jó helyekre utazni, szerelmesnek lenni, jókat kajálni, jó cuccokba öltözni és a többi. Magyarországon különösen ezt tapasztalom"


Kérem a materializmus, aminek a virágkorát ma éljük erről szól ! Az anyagi javak felhalmozásán és kiélésén. Ez normális

2014. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy néha nem vagyok 100-as, de nem ebben a tekintetben ;) Amúgy természetesen és se veszem szentírásnak minden egyes szavát... Csak összegésszében jó meglátásai vannak szerintem.
2014. dec. 4. 22:51
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Ennek a csajnak azt tudnám tanácsolni hogy először nézzen szét a saját hazájában ahol a vodka gőzben szédelgő szerencsétlenek még sok helyen írni olvasni sem tudnak.


És ha ezen túlvan gondolja újra azt amit leírt.


Sok baj van itt Magyarországon ez igaz de kérdezem én máshol minden tökéletes?

2014. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!