Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem szeretik...

A magyarok miért nem szeretik a hazájukat?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a magyarnak semmi sem jó szerintem. Nem becsüli meg azt amije van. Pedig élhető ez az ország nagyon is. Inkább elmennek egy németországba ahol semmibe se nézik a magyarokat. Mindössze rabszolgának tartják őket. Én inkább maradok itt és beérem azzal amim van, mert nekem ez a hazám. Mondom ezt úgy, hogy balos gondolkodású vagyok. Igen, egy baloldali is szeretheti a hazáját.
2014. dec. 7. 09:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Akik külföldre mennek nem szeretik a családjukat sem? Nem hiszem, mégis meg kell válni tőlük. Mit tehet egy létminimum alatt élő? Vagy belenyugszik ebbe a helyzetbe, vagy lép valamit a saját érdekében. Szerintem kintről még jobban szereti és védi a hazáját.
2014. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
Mert a hazájuk sem szereti a magyarokat.
2014. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Sose értettem ezt a hazaszeretett. Számomra olyan emberek vannak akiket ismerek és akiket nem. És nem igazán tartom fontosnak hogy németül vagy magyarul beszél. Jelenleg német országban és semmilyen negativ dolgot nem tapasztaltam.
2014. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok a libber.
2014. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
94%

Olyan országban szeretik a hazájukat,ahol a "haza" emberközpontú,léteznek emberi jogok,társadalmi szolidaritás .


Ha norvég lennék vagy svéd,arra én is büszke lennék.

2014. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
94%

Itt Magyarországon meg arra lehetsz büszke,hogy vezető halálok a szív-és érrendszeri betegségek.

Vagy a kimagaslóan magas 27%-os Áfára.


Rengeteg negatív statisztikát vezetünk.

A számok magukért beszélnek.

2014. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!