Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem szeretik...

A magyarok miért nem szeretik a hazájukat?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a magyarnak semmi sem jó szerintem. Nem becsüli meg azt amije van. Pedig élhető ez az ország nagyon is. Inkább elmennek egy németországba ahol semmibe se nézik a magyarokat. Mindössze rabszolgának tartják őket. Én inkább maradok itt és beérem azzal amim van, mert nekem ez a hazám. Mondom ezt úgy, hogy balos gondolkodású vagyok. Igen, egy baloldali is szeretheti a hazáját.
2014. dec. 7. 09:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

"Én inkább maradok itt és beérem azzal amim van."


Nekem viszont több kell. Én szeretnék világot látni, más kultúrákat és másik gondolkodásmódot megismerni.

Nem akarom egy országban leélni az életem, függetlenül a politikától.

Látom mi folyik az országban, de nem szidom. Itt nőttem fel, ide kötnek az emlékeim.

De inkább nézem a saját érdekeimet, hogy nekem mi a jó, minthogy az ország létszáma ne csökkenjen.

Magamat akarom boldoggá tenni, nem az országot.

És ha jobban belegondolsz, minden ember a saját boldogságát veszi előre. Ki itthon, ki külföldön.


De ebbe az egészbe kár belekeverni a hazaszeretet, ez nem erről szól szerintem.

2014. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:17.

Mindenre van megoldás, csak az a kérdés hogy egy nemzet eljut e odáig hogy felismeri a megoldást, és ha felismerte mer e képes e tenni a kizsákmányolói ellen.

2014. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Te most azokon kéred számon a hazaszeretetet akik külföldre mennek dolgozni? Nagyon forditva ülsz a lovon!!!! Azokon kérd számon akik ilyenné tették ezt az országot! Csak azért, hogy a rokonok, csokosok, haverok jo nagyot tudjanak kaszálni, hogy a várbol nézegethessék a csöcseléket, hogy nekik qrva jol menjen. GONDOLKOZZ!!!!!
2014. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%

"Magamat akarom boldoggá tenni, nem az országot."


Ez bizony nagy hiba a mai fiatalok nagy hibája.


A haza mindenek előtt.

Ezt nem egy semmi ember mondta, ajánlom figyelmedbe.


Azzal is tisztában vagyok hogy nemlehet mindenki Széchenyi István de egy bizonyos szintnél nemszabad lenne lejjebb süllyedni.

2014. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%

"Szeretik a hazájukat, de azért mennek el, mert itthon már NEM lehet megélni!"


Érdekes én meg tudok, pedig nem vagyok vállalat igazgató, sem fidesznyik politikus. A fizetésem 90-100 ezer forint és nincs ájfonom meg porsém, mégse döglök éhen.

2014. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

14-es,


"Ez bizony nagy hiba a mai fiatalok nagy hibája."


De másik világot is élünk, mint régen.


Globalizáció, több lehetőség. Szerintem a mai világban úgymond kozmopolitának kell lenni, főleg a fiataloknak. Nagyon sokat jelent, ha valakinek van külföldi tapasztalata. Nyitottabb, elfogadóbb lesz.

És számomra fontosan ezek a tényezők.


Értem, hogy te mire gondolsz, de én máshogy látom ezt a témát.

2014. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy korrupt,jogállamiságot nem ismerő banda irányítja.
2014. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

Megmondjam én miért nem szeretem? Sőt, utálom?


Mert nem adott nekem semmit. Ha az állam szó szóba kerül, csakis a lehúzást kapom, a felesleges bonyolultságot, meg a gyűlöletet.


Tudod milyen rossz érzés azt látni, hogy teljesen nyilvánvaló dolog megoldása, erre úgy tesz a kormány, mintha nem is létezne eleve a probléma? Nem, hogy nem tudja a megoldást, hanem nem is létezik a probléma!


Legutóbb: Miért nem reggeliznek a gyerekek iskola előtt?


NEM ÉHESEK! by egy fideszes.


És tudod mi a legfájóbb? A lakosság 80%-a asszisztál hozzá. Valaki szavazással, valaki meg el se megy, otthon morog.


Szégyen ország, eltörölném a határokat, osszák oda az osztrákoknak az egészet, nem érdekel....

2014. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy látom, hogy minden magyar érzületű, magyar kultúrát szerető, magát magyar nemzetiségűnek érző ember szereti a hazáját.


Ami a haza vezetését méltató undort válthat ki az emberekben, és tévesen annak tűnhet, hogy a magyarok nem szeretik a hazájukat, az az, hogy egyeseknek elegük lesz a Horn-izmusból, Medgyesi-izmusból, Gyurcsány-izmusból, Orbán-izmusból, és elkezdenek reagálni erre.

2014. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, tölts el pár hónapot Németországban, és akkor rájössz, hogy ahol semmibe néznek, az pont Magyarországon van. Ha te beéred azzal, amid van, semmi probléma nincs, de fogadd el, hogy másnak lehetnek nagyobb igényei is.
2014. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!