Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brutális megszorításokra...

Brutális megszorításokra készül a Fidesz a választások után? Teljesen leépítik a szociális és jóléti kiadásokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 07:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%

Ez meg a Fidesz 2007-es programja. Idén is lesz új programjuk. Persze tudom, amit a fidesz ad ki, az nemprogram :) úgyhogy a fideszneknincsprogramja természetesen :))

[link]

2010. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
74%

10:29


"Igen a Fidesz csak brutális megszorításokkal tehet bár mit"


Lehet, hogy "bár mit" a fidesz csak megszorításokkal tehet, de a fidesz nem akar "bár mit" tenni :)


Amúgy jó lenne, ha bebizonyítanád, hogy megszorításokra van szükség még most is. Ha be tudod bizonyítani, akkor olyan közérdekű adatoknak lehetsz a birtokában, amiket állampolgári kötelességed elénk tárni :)

2010. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerű!

A Fidesz sem a multikkal, sem a nagytőkével nem akar semmit csinálni, mert akkor a saját támogatói ellen kellene menniük. Így csak az embereken tudnak szorítani.

Az adócsökkentésüknek meg semmi értelme ha minden így megy tovább, mert csak a multik nyelik le, 1-2 év alatt és ugyan ott tart a társadalom ahol most csak még kevesebb állami bevételelel.

2010. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
68%
én pedig úgy tudom, hogy a multikat ők is meg akarják adóztatni, erről voltak viták, hogy ugyanazt mondja már ebben mint a jobbik.
2010. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
68%

"A Fidesz sem a multikkal, sem a nagytőkével nem akar semmit csinálni, mert akkor a saját támogatói ellen kellene menniük."


Bizony, az a 2 millió szavazat is, amit 2006-ban kapott, az mind multiktól jött, nem ám választóktól :DDDDD

2010. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
73%

Ez meg a Fidesz 2007-es programja. Idén is lesz új programjuk. Persze tudom, amit a fidesz ad ki, az nemprogram :) úgyhogy a fideszneknincsprogramja természetesen :))

[link]


A program az ami pontokban sejteti hogy mik is lennének a tervezett megoldások.

Ilyen soha nem volt a Fidesznek, és nem is lesz, mert akkor sokat vesztenének a választáson.

Egy jó adag ködösítés valami sejtelmes irány kijelölés, amihez az odavezető út még sziluettjében sem látszik.

KB ennyi a Fidesz. Mindenkinek ígér ha végig olvasod, míg az egyik szakaszban a szoc juttatások emelése a csábítás, addig a másikba a fenntarthatatlanságát ecseteli, egyszerre segély emelés és adó csökkentés.

A jövedelmek igazságosabb elosztása, miközben a tőke és a multik szóba sem kerülnek. De akkor hogy lesz igazságos? Hiszen a tőke van túlértékelve a munkaerővel szemben

2010. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%

A Fidesz sem a multikkal, sem a nagytőkével nem akar semmit csinálni, mert akkor a saját támogatói ellen kellene menniük."


Bizony, az a 2 millió szavazat is, amit 2006-ban kapott, az mind multiktól jött, nem ám választóktól :DDDDD



Hol van a 2007 es " programban" hogy a tőkét meg akarják egy kicsit rendszabályozni, vagy megadóztatni a múltikat?

2010. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%

én pedig úgy tudom, hogy a multikat ők is meg akarják adóztatni, erről voltak viták, hogy ugyanazt mondja már ebben mint a jobbik.


Jahh csak erről még nem készült semmi érdemleges, csak néha Semjén vágja oda, vagy valaki, de még maga OV soha nem tért ki semmi ilyenre. Egyszerűen választási kampányszöveg amit gyorsan elfognak felejteni!

2010. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
39%

"Hol van a 2007 es " programban" hogy a tőkét meg akarják egy kicsit rendszabályozni"


Szemben a Jobbikkal, a Fidesz nem kommunista párt, ezért a tőkére nem úgy tekint, mint "megrendszabályozandó"-ra.


Pont ezért fogsz jól járni a fideszes kormánnyal: tőkebeáramlás lesz, vállalkozás lesz, lesznek munkahelyek, még talán neked is normális munkahelyed lesz végre :))))


Na ez az, amit egy jobbiknyik kormánytól nem kapnál meg. Úgyhogy örülj, hogy a ködevő szélsőséges pártocskád labdába sem fog rúgni a választáson.

2010. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
28%

"A program az ami pontokban sejteti hogy mik is lennének a tervezett megoldások.

Ilyen soha nem volt a Fidesznek"


Már mondtam, hogy én ezt tudom. Akármit mond a Fidesz, az nem program, ha Vona kettőt fingik, az program.


De ez kicsit sem zavar: homokozzatok csak nyugodtan tovább, jobbikos kisgyerekek. A Fidesz meg majd vezeti az országot. Jól ki van ez találva.

2010. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!