Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brutális megszorításokra...

Brutális megszorításokra készül a Fidesz a választások után? Teljesen leépítik a szociális és jóléti kiadásokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 07:53
1 2 3 4
 31/33 ceri ***** válasza:
1 éve, csak mellé nyúltam
2010. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Én nem politizál(hat)ok de az MSZP 8 év alatt bukott meg, a FIDESZ 6 hónap alatt. És függetlenként állítom hogy teljesen mindegy ki lesz hatalmon csak rosszabb lesz. Ha belegondolnak tisztelt uraim nincs ipar, nincs mezőgazdaság. Mégis miből lenne bevétele a kormánynak. Talán a külföldi befektetőtől aki 5 évig adó mentességet kap majd veszteségre hivatkozva 5 év után elmegy. Adót nem fizet a hasznot pedig kiviszi az országból. Az országnak nincs mit eladni, ezért nincs bevétel.
2010. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 ceri ***** válasza:

"Én nem politizál(hat)ok de az MSZP 8 év alatt bukott meg, a FIDESZ 6 hónap alatt"


Ennek a mondatnak egyik állítását sem értem. A Fidesz ráadásul nem bukott meg. Egyszerűen csak vesztett, de nem mondott csődöt, sőt az országot sem vitte csődbe, ellentétben a böszme csapatával. Pont ellenkezőleg. EU-s meg IMF hitelek nélkül is minden gazdasági mutatóban fejlődés volt. A 2002 és 2006-os ( jó legyen bukás ) elszenvedője pedig elsősorban nem a Fidesz hanem az egész ország. Persze nem "érdemtelenül".

2010. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!