Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a kereszténységet...

Miért csak a kereszténységet támadják "melegek" témában, amikor más vallások rosszabb véleménnyel vannak a melegekről?

Figyelt kérdés

Amíg a kereszténység alapból csak szimplán nem helyesli a melegek kapcsolatát, addig más vallásoknál, pl. a hindunál külön, a társadalom legalján levő kasztba sorolják a melegeket, a judaizmusnál meg egyszerűen halálukat akarják.


A hindukról való elfelejtkezés természetes, mert azok nálunk nemigen képviseltetik magukat, de viszont a judaizmus eléggé szervezett és ismert képviselettel, a MAZSIHISZ-szel van jelen.


2014. dec. 9. 14:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem támadja a kereszténységet senki. Bárki bármilyen véleménnyel legyen a homárokról, szerintem azért vicces, hogy mindig azok az emberek hivatkoznak Európa keresztény gyökereire, akik életükben 2x voltak templomban
2014. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
a diplomáciának az a lényege hogy nem szólunk bele egymásnak azon dolgaiba amiben nem értünk egyet, inkább összhangra törekszünk. Mellesleg a távolkeleti vallások amennyire tudom nem is foglalkoznak a témával, pl. a taoizmus semmit nem tilt ami nem káros másnak.
2014. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
A vallás méreg (Mao et al.). Mindegyik az, ás valóban nem a kereszténységnek a legvéresebb a foga manapság. Messze nem. Minden vallás betegség, kezelni kellene. Tűzzel, vassal...
2014. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
Mert itt Európában ez a vallás terjedt el , erre a legkönnyebb hivatkozniuk.
2014. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

És a keresztények miért a melegeket piszkálják csak?


A kagylóevőket miért nem?

Úgy tudom,kagylót enni is bűn,a Biblia szerint....

2014. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Mert provokatív módon, mindenkit sértegetve és természetellenes, szado-mazo kellékekkel vonulnak. Az egy dolog, hogy otthon kivel s hogyan csinálja az illető. De hogy utcán is, mások előtt, nem csak gyermekeknek sok, hanem felnőtteknek.


A szexuális identitás magánügy, fogjátok fel végre.

2014. dec. 30. 22:28
 17/32 tetro ***** válasza:
Én még nem láttam melegeket dugni az utcán. Heterokat már igen...
2014. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Amerikában egy anya megölte a 4 éves gyermekét,mert a kisfiú nem a nemi sztereotípiáknak megfelelően viselkedett,azt feltételezte,hogy meleg lesz a gyerek.


Az ilyenek miatt kellenek a felvonulások.

Hogy ne az erőszak,a butaság győzzön a józan ész felett.


Hogy ilyen szörnyűségek ne történjenek meg.

2014. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

A szexualitás és identitás nem "magánügy".


Ugyanis a heterók kérdezgetik folyton,hogy "van-e barátnőd,barátod"....Ha nem válaszolsz,akkor egy bunkó vagy a szemükben,ha meg nem azt mondod,amit hallani szeretnének,akkor meg az a baj.


Miért zaklatják a heterók szexuális jellegű kérdésekkel egymást(és a melegeket),ha ennyire magánügy a szexualitás.

2014. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#Tetro


"Én még nem láttam melegeket dugni az utcán. Heterokat már igen..."


Azt is elítéljük, normális hetero-k és a BTK is bünteti az ilyesmit.

2015. jan. 8. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!