Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangsúlyozza annyira a...

Miért hangsúlyozza annyira a kereszténységet a Jobbik, mikor a választók legalább kéthamada vallástalan, illetve ateista? A programjukból is kiolvasható, hogy még a kórházakba is lelkészeket hoznának. Kirázna tőlük a hideg.

Figyelt kérdés
Meg mintha keresztény lehetne csak tisztességes ember.

2014. nov. 18. 15:54
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg azt mondanák, hogy az ország kétharmada keresztény, csak nem tud róla.
2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
65%

Magyarország keresztény kultúrájú ország.


Nem zsidó, nem iszlám , nem hindu.

2014. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
31%

Igy van, viszont nem kell rakenyszeriteni a kereszteny vallas szabalyait azokra, akik nem akarjak. Lasd kereszt az iskolakban, meg vasarnapi zarvatartas es tarsai.


A Jobbik is egy rakas hipokkritabol all egyebkent, a keresztallitasuk, templombajarasuk egyszeruen nevetseges, semmit sem ertettek meg a krisztusi tanokbol.

2014. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
86%

Valójában a Jobbik szavazótábora a legkevésbé vallásos.


[link]

2014. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
36%
Mert a nagymagyar hagyományőrzéshez hozzátartozik ez is meg a táltoskodás is.
2014. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
58%
Én nem vagyok jobbikos, de szerintem mint párt képviselheti a kereszténységet, ezzel nincs gond, csak ne erőltessék rá a vallást más vallásúakra vagy az ateistákra, mint amilyen én is vagyok. Az iskolában, főleg az egyházi iskolákban, ahol kitűnő az oktatás és azért íratták oda az ateista szülők a gyerekeiket, azokra legyenek tisztelettel és ne kényszerítsék rá, adják meg a választás lehetőségét.
2014. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%

Ha kórházban van lelkész, nem azt jelenti hogy muszáj kapcsolatba lépned vele. Ha pusztán pedig attól kiráz a hideg hogy egy épületben vagy velük, akkor a te tűrőképességeddel van a baj...


Előző, te pedig ha egyházi iskolába iratod a gyereked, ne háborodj fel hogy van hittan... :)

2014. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

"Valójában a Jobbik szavazótábora a legkevésbé vallásos. "


- Valójában nem tudsz statisztikákat értelmezni.

2014. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

"Az iskolában, főleg az egyházi iskolákban, ahol kitűnő az oktatás és azért íratták oda az ateista szülők a gyerekeiket, azokra legyenek tisztelettel és ne kényszerítsék rá, adják meg a választás lehetőségét."


- Megvolt a választási lehetőséget azzal, hogy nem volt kötelező egyházi iskolába iratkozni. Ha már így tettek, akkor elfogadták az intézmény pedagógiai programját.

2014. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%

" Megvolt a választási lehetőséget azzal, hogy nem volt kötelező egyházi iskolába iratkozni."


Kiveve ahol a telepules egyetlen iskolajat az onkormanyzat atadta az egyhaznak, igy aztan semmifele valasztasi lehetosege nincs annak a szulonek, aki nem akarja mergezni a gyereke agyat a vallas butasagaival.

2014. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!