Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Haza Nem Eladó Mozgalom...

Bob76xd kérdése:

A Haza Nem Eladó Mozgalom Pártnak milyen programjai legyenek a devizahitel és a bankok kívül?

Figyelt kérdés
Én olyan programot terveznék nekik, hogy munkahely teremtést tegyenek, csökkentsék a benzint, a dízelt és a gázolajt. A másik meg az, hogy olyan programjuk legyen, hogy a rendőrséget, a tűzoltóságot és a mentőegységet rendbe tegye. Bár a Haza Nem Eladó Mozgalom Párt nem olyan mint a jobbik, a fidesz, a kdnp és a többi párt. Mit gondoltok erről ?

2014. dec. 10. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nacionalista vagy fasiszta pártnak gondolom.
2014. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a párt nem cigányozik, nem zsidózik és nem négerezik. Tehát nem fasiszta, nem kommunista és nem neonáci párt!
2014. dec. 10. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A föld és más stratégiai ágazatok védelme külföldi vagy hazai profitorientált birtokosoktól.Az alap létszükségleteket biztosító ágazatok mezőgazdaság,egészségügy stb. érdekeinek védelme azoktól akik csak üzletként kezelik.
2014. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van programjuk. Legalábbis a választásokra volt. Olyan kommunista program volt, hogy a Munkáspárt simán elbújhatott mögötte.
2014. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katolikus plébános ***** válasza:

Szerintem liberálisok állhatnak a háttérbe.


Most komolyan,nem uncsi már az a sok "munkahely teremtés" duma? Nekem az.

2014. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadt komcsi, náci mind, aki ezekkel szimpatizál
2016. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!