Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy bármit...

Miért van az, hogy bármit kiagyalt az Orbán-csapat,4 évig minden bevált, most meg bármit kitalálnak, minden felháborodást vált ki?

Figyelt kérdés

Senkit nem izgatott az Alkotmánybíróság és az alkotmányosság kinyírása, elégedetten csettintettek a magánnyugdíj-pénztári tagok, amikor egy kis alamizsnáért cserébe elkobozták a pénzüket, a rokkantnyugdíjak elvételét is a többség jó lépésnek tartotta, tömegek üdvözölték a bankadót, hálásak voltunk a rezsicsökkentésért stb.


Most meg nem kellett a pár 100 ft-os internetadó, nem tetszik a vasárnapi kötelező zárvatartás, és bár a Habony-művek arra számított, hogy a kötelező drogszűrés ötlete majd mozgósítja a fideszhívőket, minden közvélemény-kutatás szerint zuhan a FIDESZ és Orbán népszerűsége, és már rendszeresekké váltak a táboron belüli beszólások is. (Pl Rubovszky György elmondta, hogy a 12 éves unokája sírva hívta fel a kötelező pisilés miatt, és el akar menni az országból.)


Az alábbi vélemény is a FIDESZ oldalról jött, de már ez is az összeomlást vizionálja.


[link]



2014. dec. 10. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert 4 éve még nem volt ennyire sz-r a életszínvonal.

Az ember csak akkor kap a fejéhez mikor már baj van.

2014. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Eddig is háborgott mindenki, de eddig csak otthon, magában.

Mostanra sikerült elérni, hogy összefogjanak az emberek egy közös célért.

2014. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az, hogy bármit kiagyalt az Orbán-csapat,4 évig minden bevált, most meg bármit kitalálnak, minden felháborodást vált ki?"


Elfogyott a türelem.

Orbán elkúrta.

Semmivel sem élünk jobban mint a Bajnai idején, viszont tízszer annyi adót fizetünk.

2014. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert négy évig mindg olyan kis szegmenseket sértettek akik ellen gyakorlatilag a többséget "lázították"

Pl korkedvezményes nyugdíj, mikor lecsengett, rokkantak, annak vége pedagógusok+oktatás. Csak azok érzték a sz..rszagot akiket közvetlenül érintett vagy csaldtagok voltak. Akik tudtak is róla...mivel őket nem érintette, legföljebb csak a haverokkal osztották meg az "okosságot" Az internet-adó viszont valamilyen szinten mindenkire befolyással van...és ha bili megbillen akkor borul is.

2014. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
betelt a pohár.
2014. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ennyire buták a magyarok, hogy 4 és fél év kellett ahhoz, hogy lássák, hogy baj van? Vagy én vagyok csak akkora zseni, hogy ezt már Orbán első mondataiból és intézkedésiből is kiolvastam?
2014. dec. 10. 21:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A többség eddig is látta. A változás annyi, hogy most már a Fidesz állandó szavazói is kezdenek rájönni. Ilyenkor meg már felpörögnek az események, öngerjesztő folyamat. Véleményem szerint, abban hogy betelt a pohár nagy része van az RTL híradójának változása is. Azelőtt elhallgattak híreket, vagy nem foglalkoztak vele nevezzük bárhogy is. A médiaadó után rögtön tudták, hogy mi a hírek.
2014. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi kérdésedre válaszolva: igen, tényleg ennyire buta a magyar. Nézz végig a történelmen, ez a nép születetten birka, megvezethető, egy élő lábtörlő. Én is megmondtam már 2010-ben, hogy nem lesz több választás, formailag nem lett igazam, de gyakorlatilag hiába rendeznek választást, csak egy győztes lehet, és innentől kezdve nincs megállás a lejtőn. Most már TALÁN kezd annyira túlcsordulni a pohár, hogy végre mindenki kidugja a fejét a homokból.
2014. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami.
2014. dec. 10. 22:34
 10/14 A kérdező kommentje:
A 7-re írtam a 9-es kommentet, de talán a 8-ra is jó.
2014. dec. 10. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!