Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Barátaim! Mi a véleményetek...

Bob76xd kérdése:

Barátaim! Mi a véleményetek és mit gondoltok erről az Index cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Én végig olvastam az egészet, teljesen felháborítót engem ez a hír, hogy a hármas metrót nem újítják fel :( Helyette mást csinálnak a jövőben. Mi a véleményetek és mit gondoltok erről ?



2014. dec. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nyílvánvaló, hiszen Bp a balolali szavazók bázisa, miért kapnánk bármit? Ez a baloldalnál is így volt, a vidék le volt tojva, most oda megy a pénz, ez fair.
2014. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ha leég a hármasmetró, + meghal benne 300 ember akkor azt jobban megérzi a gdp mint azt hogy nincs felcsúton egy stadion...
2014. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

"Nyílvánvaló, hiszen Bp a balolali szavazók bázisa, miért kapnánk bármit?"


Egy normális országban éppen az lenne a logikus, hogy az éppen regnáló párt próbálja minél jobban helyretenni a dolgokat, hogy ezzel minél több szavazót szerezzen magának, főleg a legkeményebb ellenfeleitől.


Ez olyan, mint a kapitalizmus-szocializmus szembenállása. A demokrácia a kapitalizmus, ahol verseny van a pártok között, hogy ki tudja a legjobbat nyújtani a népnek és aki nyeri a versenyt, annak adnak bizalmat, míg a szocializmus a diktatúrával egyenértékű, ahol minden állami tulajdonban van és nincs verseny, így csak egyet lehet választani.

2014. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket terveznek:

-Hungária körút – Rákospalota-Újpest korszerűsítés

-Budapest elővárosi HÉV vonalak fejlesztése, felújítása

-Budapest-Keleti pályaudvar épület-felújítás,

-Budapest-Nyugati pályaudvar épület-felújítás

-Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér kötöttpályás kapcsolatának kialakítása


Véleményem:

A vasútvonal valóban vállalhatatlan állapotban van! Budapest-Prága EC-n ha mondjuk el akarok menni Párkányba, akkor az út menete durván: Keleti-városhatár: 3/4 óra, városhatár-Párkáky 3/4 óra...


Egy reptér-város vasútra is már régóta szükség van....

És a Keleti épülete is omladozik...


De azért na, a 3-as metró sokkal sürgősebb kérdés!!

2014. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nekem szar az olvasott szövegértésem? Mintha azt olvastam volna, hogy fel lesz újítva a hármas metró, csak más pénzből finanszírozzák, nem?


Egyébként ha nem újítják fel, akkor annak annyi, mert nagyon szar állapotban van. Bármikor eltörhetnek a sínek (felkeményedtek már), a beton talapzat szét van mállva a folyamatosan érkező bizonytalan eredetű víz miatt, a kocsiknak az alváza romokban, bármikor elposszanhat a felfüggesztés... Hát nem tudom. Én ha Pesten járok, messzire el fogom kerülni, az biztos.

2014. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó:

Csak azért, mert az index kihozott egy videót, nincs a kocsik alváza annyira rossz állapotban, mint ahogy gondolod. Valóban fel kell újítani, de a kocsikkal kapcsolatban az egyedüli veszélyes dolog a tűz. A pálya az már más kérdés, mert valóban nem elég a síncsere, amit most csinálnak, remélem hosszú távon ennyivel nem tudják le az egészet.

Kicsit túlzó, hogy messziről elkerülöd, de lehet, hogy csak nekem. :)

Én nagyon szeretem a 3-as metrót, és van, hogy céltalanul bóklászva szabadidőmben felülök, figyelem a kocsik, pálya állapotát.

A legnagyobb veszélyt abban látom, ha egyszerre van tűzeset, és vészfékezés a koszos programszőnyeg miatt. Így az utasokat nem viszi, vagy nem feltétlenül viszi el a metró a következő állomásig, ami rohadt veszélyes dolog. Egyébként a vezetők eléggé felkészültek, és elég nagy rutinnal dolgoznak meglátásom szerint.


U.i.: nem, nem vagyok bkv-s, egyetemista vagyok. :)

2015. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!