Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért nézik le...

A baloldaliak miért nézik le a jobboldali, konzervatív, rendpárti szavazókat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 14:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Felpontoztam Ketyegét, szerintem jól válaszolt a kérdésre. Nagyjából azokért, sőt főként azokért nézik le őket -velem egyetemben.
2014. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

azért nézik le, mert antimagyarok és aki magyar eszméket képvisel azt gyűlölik, azt üldözik a libsi ballerek, komcsik!

ilyen betegek a libsik! mi jobboldaliak, csak azért utáljuk a libasiket, mert utálnak ők minket és mindig keresztbe tesznek a magyar nemzetnek!

2014. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Az csak a te leveledben van, a te elmebeteg agyszüleményed az, hogy mindenkinek keresztvíz alá kell merülnie, vasárnap templomba járnia és imádnia a Turult.



Nem kényszerít téged senki, lehetsz bármi még szado-mazochista is, csak ne fuss körbe azzal a pálya szélén vagy a körúton félmeztelenül a melled veregetve, hogy igen és vagyok és ilyen vagyok, másokat megbotránkoztatva. Bármit művelhetsz, öltözhetsz birkának de akár kecsékének is ha ez a perverzitásod és élvezheted úgy a szexet de a legvadabb sátánizmust is megélheted otthon és a saját zárt köreidben. Csak olyant nem csinálhatsz, amivel kárt okozol vagy megbotránkoztatod a legtöbb embert az utcán és a közterületeken.



Aki kulturális építőelemnek tekinti a kereszténységet, az elítélendő ? Ismerek nem egy embert, ki nem vallásos, de a kereszténység számára a kultúra része, egyik építőeleme.


A vallásos értékrend (pl. ne lopj, ne ölj )egyetemes, általában az ateisták számára is elfogadható. Ennek megismertetése előnyös lehet, kulturális örökség, ezért például Baden-Würtembergben kötelező a hittan. Vagy az USA-ban aki állami hivatalnak akar lenni, annak kötelező Istenre esküdnie a Biblia jelenlétében, annak ellenére, hogy papíron szekuláris ország. Nálunk a kormány liberálisabb, mint a svábok, itt választható helyette a hasonló erkölcstan, akik számára más vallások megismertetése elfogadhatatlan.


A hit, vallás, annak gyakorlása nem kötelező, nem is terveznek ilyet, de a szabad, liberális országokban alapvető jog.



Mi, konzervatívok, nem akarunk senkit megégetni, diktatúrába kényszeríteni, csak emberi kereteket akarunk a társadalomban.



Az USA-t vagy Izraelt és talpnyalóit miért nem támadod, amikor azok is ugyanazokat követik el, amit Oroszország ?

2014. dec. 11. 16:16
 14/24 A kérdező kommentje:
Ti, liberálisok olyanok vagytok, mint amilyennek minket elképzeltek. Aki nem tapsol Conchita Wurst vagy más beteg show-jakor, azt rögtön betiltanátok, ellehetetlenítenétek.
2014. dec. 11. 16:18
 15/24 A kérdező kommentje:
Az USA nagyhatalom, mégis eléggé vallásos ország. És ott nem szorul vissza a vallás. Változatlanul fenntartom azt, amit múltkor mondtam: Csak az elvakult hívők és a megrögzött ateisták mondják, hogy ellenkezik a két dolog.
2014. dec. 11. 16:20
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

"Ti, liberálisok olyanok vagytok, mint amilyennek minket elképzeltek. Aki nem tapsol Conchita Wurst vagy más beteg show-jakor, azt rögtön betiltanátok, ellehetetlenítenétek."


Ezt benézted öreg, mert a Conchita Wurst szerű alakokat én sem támogatom.

Na most mi van ilyenkor? Bekrepált a lemez? Fatal Error?

Nem is vagyok liberális?

2014. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

"A vallásos értékrend (pl. ne lopj, ne ölj )egyetemes, általában az ateisták számára is elfogadható."


De nem érted, hogy nem azért nem szabad ölni és lopni, mert figyel téged a szakállas bácsi az égből, hanem azért, mert azzal ártasz másoknak?

Miért nem lehet felfogni, hogy az az entitás, amiben ti hisztek, nekünk nem jelent semmit, sőt egyenesen baromságnak tartjuk a létezését, mert látjuk, hogy a világ nem úgy működik, ahogy az a keresztények képzeletében él?

És hadd ne mondd már meg nekem, hogy nincs valami elmeproblémátok, mert aki nekem azt mondja, hogy valami Isten les minket az égből, azt én úgy kiröhögöm, mint aki azt állítja, hogy a Repülő Spagettiszörny el akarja kapni őt a tésztacsápjaival vagy a Láthatatlan Tűzokádó Sárkány ott áll mellette és rögtön tüzet fúj rá, amint vétkezik a sárkánytörvények ellen.


Nem veszed észre, hogy ilyen röhejesek vagytok?

2014. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

ketyege, isten igenis létezik! ha ő nem lenen, akkor ti libsik sem léteznétek! kösöznd meg inkább neki, hogy élsz és dícsérd meg őt ezért!

de nektek libsiknek beszélhetünk, nektek a pénz és conchita wurst az istenetek! nem hiszem el, hogy te nem szereted conchitát!

2014. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Fordítsuk meg: a "rendpárti, konzervatív szavazók" miért nézik le a szabadelvű, liberális szavazókat? Mellesleg a jobboldaliak hangoztatnak folyamatosan olyanokat, hogy ha az idegenszívű libsi söpredék eltakarodna az országból akkor lennének a legboldogabbak, hasonlót hányszor hallottál egy liberálistól nemzetiek ellen hangoztatva?
2014. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
23%

utolsó, a libsik és komcsik nem csak arra vágynak, hogy a nemzetiek tűnjenek el az országból, hanem tesznek is érte! tönkretették az országot, elviselhetetlen szelelmi fertőt szórtak a magyarok fejére, amit nem tudom mikor lehet véglegesen megtisztítani, idegen hatalmak segítségével tesznek a magyarság ellen!

nem mondják ki, de folyaamtosan a magyarság tönkretételén dolgoznak, végsősoron Magyarországot is teljesen fel akarják számolni!

2014. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!