Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi neonáci van ma Magyaror...

Mennyi neonáci van ma Magyarországon és Németországban?

Figyelt kérdés
Nem jobbikosokra gondolok, hanem akik Adolf Hitler eszméjét vallják.
2014. dec. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem sok.

Adolf Hitlert kevesen vállalják fel a szélsőjobboldalon.

Ahogy Sztálint sem vállalják fel a kommunisták.

2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Magyarországon jóval több.
2014. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Számokban mennyire tippeltek? Nem pont arra gondoltam, hogy Adolf Hitler legyen minden második szava, hanem pl olyan emberek, mint Tyirityán Zsolt...

Azt azért nem hiszem, hogy nálunk többen lennének.

2014. dec. 11. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Előfordul hogy mondogatják hogy "na, még sem volt olyan rossz az a Hitler". De ezeket csak hírtelen felindulásból mondják, nem igazi neonáci meggyőződésből.

Szerintem igazi neonáciból kettő fajta van Magyarországon. Az első a szkinhed(ek többsége), a második a "nagy hungarista ideológusok". Neonáci szkinhedből ezres nagyságrendben tippelnék, ilyen elvont ideológusból meg százas nagyságrendben.

2014. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz válaszolni, mert Európában ezt nem lehet nagy dobra verni, ha valaki így is van vele titkolja.


Amerikában rengeteg neonáci párt és szervezet működik, ami az emberi faj "megtisztítására" hoztak létre: KKK, Blood and Honour, 12, Combat 18 stb.. Az USA-ban szabadon gyakorolhatod a náci utálkozást, így a tagokról vannak adatok.

2014. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Így van, nem nagyon lehet tudni, hogy ki vállalja, ki nem.


Nekem is van egy ismerősöm, aki ilyesmi.

Soha nem gondoltam volna róla, magas végzettsége van, tanult,laza, sokat utazik, sok pénze van.


Egyszer valahogy előjött ez a zsidó téma, erre mondja "jaj, jaj ezek a zsidók....ki kellene őket irtani a p_csába, sok bajt okoznak"


Ő volt az utolsó ember, akiről azt gondoltam, hogy ilyen.

2014. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy egészen biztos: Én!
2014. dec. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgy 70 cm.
2014. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!