Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne bevezetni a füstadót?

Nem kéne bevezetni a füstadót?

Figyelt kérdés
Nálunk mindenki lopott fával fűt a faluban és nagyon büdös van, nem lehet kimenni az utcára, de még szellőztetni sem. Én támogatnám a füstadót.

2014. dec. 13. 08:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2014. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Rákosi a kémények után is fizettetett adót. Ne adj ötleteket Orbánnak.
2014. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Milyen fszkalap oldal ez, hogy hgyeért-szrért törlik az ember kérdéseit, olyan cenzúra van itt, hogy a sötét középkorral simán kezetfoghatna.
2014. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem a fától van büdös hanem a többi vacaktól (bútor, szemét stb). Amúgy támogasd csak, ha bevezetnék kéményenként kéne fizetni, fizethetnéd te is pont úgy ahogy a többi.
2014. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Környezetterhelési adót kéne bevezetni.
2014. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Kémény adó most is van !!! De ha valaki fával fűt , még ha lopott is, az nem büdös.
2014. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Az előttem szólónak igaza van, aki szennyezi a környezetét, fizessen adót, ezt kiterjeszteném az édességekre, alkoholokra, chipsekre, cigarettára, csomagolóanyagokra, mert ebből keletkezik a legtöbb utcán eldobott szemét, tanuljuk már meg a rendet, tisztaságot, amikor arról sirünk, hogy nyugaton mennyivel jobb az élet elfelejtjük, hogy ők környezettudatossabbak, jobban vigyáznak a természetre nem szemetelik tele az erdőt mint mi, a rengeteg eldobott szemetet pedig a mi adónkból szedik össze a közmunkások... hát itt tartunk, MO=balkán
2014. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Én meg anyádra terjeszteném ki.
2014. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

Kötelezővé kéne tenni a kimenő levegő szűrését.


Megnézném hogy akkor is olcsóbb e fával tüzelni.

Ha igen akkor miattam...


Anno nem véletlenül támogatták a gáz árát. Azt szerették volna hogy tiszta legyen a városok levegője.

2014. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

A füstadó bevezetésével nem azt érnéd el, hogy tiszta lesz a levegő, fűteni akkor is kell, ha belegebed az ember a rengeteg költségbe. De sok család még rosszabb helyzetbe kerülne.

Mit akartok még több adót? Nincs még elég éhező kisgyermek?

2014. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!