Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehet a zenélő sivatagok...

Ki lehet a zenélő sivatagok tigrise? Kiről ír a Nyírkai Jóslat?

Figyelt kérdés
politika,zenélő sivatagok tigrise, Magyarország megmentője, jövő, Aranykor

2014. dec. 13. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok változatot hallottam. Hallottam Kínát, Ujgurisztánt, Oroszországot, Japánt.
2014. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Olvastam a nyirkai jóslatot, szvsz Máté Imre zavaros kreálmánya az egész.

Józan gondolkodású, történelmi, néprajzi és logikai ismeretekkel rendelkező ember nem ad hitelt a Yotengrit c. könyvnek és benne a nyirkai jóslatnak.

2014. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A jóslat 2018-ig szól, addig meg úgy is megtudjuk, ha nem kamu az egész. :D


Amúgy meg nem hiszem, hogy jobbra fordulna itt az élet, ha elkezdenénk hinni valami őssámános, tengeristenes baromságban.

2014. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
+ Szerintem a Nostradamus Magyarországra vonatkozó írásaiból volt összeollózva.
2014. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Főleg, hogy Nostradamusnak nem létezik Magyarországra vonatkozó jóslata. (tudom, hogy van jóslata, amit előszeretettel neki tulajdonítanak, de az is kamu).
2014. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt a jóslatot Nostradamusnak tulajdonítják. Hogy kié igazából, nem tudom. Nem voltam ott a keletkezésénél.
2014. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy azokat utólag irkálták, azért egyezik annyi dolog. Csak az az egy pacák volt a forrás, máshol nem találkozni ezzel a szöveggel, és 2005-ben vagy mikor még kiegészítette. Szóval szerintem nem valódi jóslatról van szó. Akit érdekel, mutatok egy műsort róla.
2015. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7


2005 óta is stimmelnek a dolgok igaz 2010 után egy kicsit össze vannak keveredve az események.


Ami kijön az egész jóslatból a jelenre hogy jönnek a bevándorlók tengerek és sivatagok elől, és napkelet felől.


Majd lesz egy nagy arab-nyugat-európai csetepaté amiben Magyarország két tűz közé kerül. Lángba borul az ország. Sokan meghalnak, majd a háború végén elismerik Magyarország álláspontját és vissza kapjuk azt ami vissza jár.


Meglátjuk...

2015. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mi van ha a zenélő sivatagok tigrise mindig is itt élt Magyarországon ? Ha megjelölte az Isten, újszülöttként testén ? Lehet, hogy balkezes ? Sokat szenved, szenvedett ? Későn érő ? Lehet, hogy már írt kormányprogramot is ?


Mivan, ha álnéven tüntetést, tüntetéseket szervezett már Orbán ellen ?

2016. márc. 8. 23:43
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
És mi van, ha ő igazából egy szarvasmarhaevő kacsa, akit a reptoidok képeztek ki hogy csalikukacot csináljon az emberiségből amivel horgászni tudnak?
2016. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!