Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől szólalnak meg maguktól...

Mitől szólalnak meg maguktól a zenélő játékok? Nálatok is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Elég gyakran, hetente minimum 5 alkalommal megszólalnak a játékok. A tanuló kutya és a tanuló kulcsok. Az előbb is. A kisfiam a kiságyban alszik és tőle 2 méterre van a tanuló kutya, tehát nem éri el. Elkezdett énekelni a kutya, de nem énekli végig, hanem a dal közepén megszólal egy másik. Olyan, mint amikor valaki nyomkodja és nem várja meg, hogy vége legyen a dalnak.


Nálatok is előfordul ilyen?



#Zenélő játékok
2014. dec. 2. 08:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A tanuló kutyával ez nálunk is gyakori volt.

Nem egyszer előfordult hogy mindannyian a konyhába voltunk és egyszer csak hallottuk a szobából: "szeretlek". "kéz" stb. Nálunk mindig csak a szavak mondta magától.

A miértjét nem tudom

2014. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kontakthiba. Esetleg nedvesség érhette őket.
2014. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálunk is szokott ilyen lenni. Nem tudom mitől van. De mikor végre elaltatom a lányomat és ezek meg elkezdenek zenélni hát a frászt kapok tőlük
2014. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A férjem a fülembe ültette a bogarat, hogy " valaki van itt"
2014. dec. 2. 08:33
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem érzel érintéseket, nincs "figyelnek" érzésed, nem érzel hideget hirtelen, nincsenek megmagyarázhatatlan zajok stb akkor nincs ott "senki".

Sajnos nekem ezekhez nap mint nap szerencsém van, ha nagyképű akarnék lenni azt mondanám "látó" vagyok.


3 gyerekes anyuka

2014. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szokott néha, rám a mászó micimackó hozta a szívbajt, amikor egy este tőlem két méterre tök sötétben megszólalt: "Úgy szeretem a sütit".
2014. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát ez a baj, hogy éjszaka vannak furcsa hangok. Az előszobában van egy fellépő, amin ülve veszik fel a cipőt a többiek. Éjszaka szokott olyan hang lenni, mintha valaki tologatná. Illetve egyszer volt olyan, hogy félhomály volt és szoptattam a kisfiam. Felnéztem és azt láttam, hogy valaki leskelődik, és amikor ránéztem akkor behúzta a fejét. Még szóltam is, hogy melyikőtök leskelődik? Senki sem válaszolt. Bementem a szobában és a férjem is és a 2 nagy gyerek is mélyen aludt.

Hideget nem érzek, de a járólap mindig egy ponton melegebb. Mindig máshol. Ezt azért érzem, mert mezitláb vagyok itthon zokni nélkül, illetve ha felmosok, akkor a melegebb helyeken egyből felszárad.

2014. dec. 2. 09:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk biztos frászt kapnék, ha éjjel kedélyesen csevegni kezdene velem valamelyik játék. Elemes egyelőre nincs, de az írásaitok alapján lehet, hogy ki fogom venni belőlük estére az elemet, ha lesz.

40+4 hkm

2014. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
A kis beteg pónink is megszólalt néha: főleg az éjszaka közepén borzasztó meghallani...
2014. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de kiraz a hideg az ilyenektol. En babysiter vagyok angliaban es volt, hogy futkosast hallottam az emeleten ( fapadlo, amugy is horroros) es felrohantam, hogy hogy letolom oket, hogy meg nem alszanak. Felmentem es mind a 3 melyen aludt. Eleg gyorsan lesiettem az emeletrol. :D :S
2014. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!