Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a vasárnapi...

Mi a véleményetek a vasárnapi zárva tartásról? Titeket hogyan fog érinteni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ijesztő, hogy egy ilyen senki által nem támogatott javaslat át tudott menni.
2014. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 BlackSword ***** válasza:
84%
Borzalmas, hogy építik le ezzel is a gazdaságot...
2014. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, nemigen vásárolok vasárnap, nagyritkán volt, hogy elfogyott valami és lefutottam a közeli boltba, de elenyésző. Aki viszont szombaton is dolgozik, van ilyen is a családunkban, azt érzékenyen érinti, mert ők mindig vasárnap csinálták a nagybevásárlást.
2014. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De amúgy éjszaka se lehet menni vásárolni?

(mert csak arról találok valamit,hogy:vasárnap nem lesz nyitva, de itt a gyakon is pl. olvasom,hogy éjszakai nyitvatartás...)

2014. dec. 16. 16:24
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyban nem érint, de FELESLEGES. Ha valakinek megéri Vasárnap nyitva tartani az tartson. Ha valaki vasárnap akar boltba menni az menjen. 10 millióból szerintem akad ilyen. Az ok hogy a multik ne dolgoztathassák annyit az embert.... Ekkora hülyeséget. Azoknak az embereknek a nagy része örül hogy van munkája és nem a buszmegállókba kell levelet gereblyéznie fele annyi pénzért.
2014. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Én hétfőtől szombatig dolgozok, csak vasárnap érek rá nagybevásárolni a hétre. Nem tudok mit csinálni, járhatok át Szlovákiába, csak 10 km szerencsére.
2014. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Én boltba dolgozom, és örülök neki hogy zárva leszünk vasárnap. Igaz, hogy az pótlékos nap, és az is igaz hogy ez miatt alig volt bent dolgozó ember mert akkor ugye több bért kell fizetni. Így legalább minden héten lesz 1 napom amit fixen szabadnak tudhatok, a pótlékból jövő 3-4 ezer forintot meg egye meg a fene.
2014. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Örülök neki, mert nem kell dolgozni vasárnap. A bevásárlást meg intézzék máskor, a nap 24 órából áll, nem hiszem, hogy minden ember vasárnap éjféltől szombat éjfélig dolgozik.


Amúgy meg Izraelben már kezdetektől fogva zárva tartanak az üzletek szombatonként. És mi történt az izraeli gazdasággal? Hát, semmi rossz.

2014. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éjszaka sem lehetnek nyitva. Az is elég gáz, pl. azoknak, akik reggel 6-ra mennek dolgozni, de előtte beugranak a teszkóba kaját venni. 6 előtt eddig se nagyon volt nyitva semmi a környéken, eztán még úgy se lesz.
2014. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#8: A nap 24 órából áll, de a boltok csak 16 órát lehetnek majd nyitva.
2014. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!