Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a vasárnapi...

Mi a véleményetek a vasárnapi zárva tartásról? Titeket hogyan fog érinteni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 16:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)



Tehát aki mondjuk kedd éjszaka akar menni,nem mehet?

2014. dec. 16. 17:15
 12/22 A kérdező kommentje:

#9:igen, 6 előtt nem sok minden van nyitva.


De nem baj,majd megy éhesen a munkába. ;)

Kit érdekel. ;)


(nem komolyan venni az előbbi 2 mondatomat)

2014. dec. 16. 17:16
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
A véleményem nem szalonképes, képzelj ide egy nagyon hosszú sípszót. A kormány nem szabhatja meg, hogy ki hova és mikor mehet vásárolni. Közvetlenül ugyan nem érint, mert nem szoktam vasárnap vásárolni, de közvetetten mindenki a szopórollerre állhat miatta. Az elbocsátásokkal egy nagyon csúnya körforgás kezdődik majd. Na de segond, úgysem kap senki akkora fizetést, amiből vásárolgatni tudna a számlák befizetése után, hát hova gondolunk, minek nekünk bármilyen üzlet?!
2014. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Engem totál hidegen hagy.Én vasárnap még soha nem voltam vásárolni semmilyen üzletben sem.
2014. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%

Komolyan ezért sírnak emberek? Jézusom, ne már. Egy, még egyszer leírom: EGY NAPIG bezárnak a nagyobb üzletek (a kicsik továbbra is nyitva lesznek), és itt a világvége???


Emberek, ezt hívják konzumidiotizmusnak.

2014. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: #9-es voltam. Igen, este 10-től reggel 6-ig is be kell zárni minden nap, nem csak egész vasárnapra.
2014. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

# 15/16 Időpont ma 18:18


Szerinted ha a teszkó most 168 órát volt nyitva a héten, az majd 96 órára is ugyanannyi embert fog alkalmazni? Vagy kevesebbet, de bért fog növelni? Te sem gondolhatod komolyan, hogy bármelyikre igen a válasz. Így is qrvanagy a munkanélküliség, miért kell még növelni?

2014. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
#15: Akkor ennyi erővel hozzák vissza a hétfői adásszünetet is, heti egy napot mindenki kibír tévé nélkül. Vagy kapcsolják ki a mobil, esetleg internetszolgáltatást heti egy napra, régen is megvoltunk anélkül, most is meglennénk, nem dőlne össze a világ. Aki meg nehezményezné, majd jól lekonzumidiótázod. :D
2014. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Akkor az szop_sra kerül,ha reggel hattól este 10ig dolgozik. Akkor egész héten nem megy sehova.:D Max. a kis boltok, ha jól értelmezem.



Még jó is lenne az ötlet,hogy a család legyen együtt. De ott van az orvos,rendőr, stb, nekik is van családuk.

Akik meg eddig nem jártak templomba,továbbra se fognak.

Talán akad 1-2 ember, aki kénytelen volt vasárnap is dolgozni,de amúgy járna templomba. De szerintem belőlük kevés van.

Azokból meg inkább több, akik vasárnap mentek dolgozni a boltba vagy vásárolni.


Ha tesconak nem lehet 0-24 közt nyitva lenni, hanem kevesebbet lehet nyitva,szerintem se fog ugyannyit alkalmazni.

Főleg,hogy "sérül" az esti műszak fogalma. Ugye az este 10től reggel 6ig van. Úgyhogy az nagy vonallal kihúzva.

Egyeseknek sajnos, a pénz miatt bevállalók miatt sajnos.


És gondolom, ha van 2 csoport egy boltban, egyik megy nappal,másik éjszaka. Akkor már elég lesz egy csoport is...

2014. dec. 16. 20:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Friss hír:

[link]


Online lehet majd vásárolni vasárnap is.

Huh, most mindenki megnyugodhat.

2014. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!