Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Fidesz a nép akarata ellenére megszavazta a boltok vasárnapi zárvatartását?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%

Örülök neki.


A nép

2014. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Első, akkor én nem tartozom a néphez... Te csak egy igazi fiatal demokrata lehetsz...
2014. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nincs ellenemre a zárva tartás, holott én is ember vagyok, tehát a nép része. akkor hogy is van ez? Vasárnap teljesen jogos hogy nincs bolt. El kell menni vasárnap kirándulni, egyéb, hasznosabb tevékenységet folytatni.
2014. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy közvetetten az ellenzéki pártoknak is köszönhető, úgyhogy gratulálok a tisztelt parlamentnek, sikerült újra elárulni az országot... és nem, nem a vasárnapi zárvatartásra gondolok elsősorban, mert azt pont leszarom (nálunk a faluban bolt sincs), hanem a teljes 2015-ös költségvetésre.
2014. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk meg költségvetés nincs a faluban, úgyhogy én meg azt szarom le.
2014. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért, idáig minden döntésük előtt kikérték a "nép akaratát"?
2014. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

# 3/6 Időpont ma 18:28


Hát miután anyucit vagy apucit kirúgják a munkahelyéről (mert nem kell annyi ember), tényleg lesz idő elmenni kirándulni...

2014. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem. Eddig törvényeket, rendeleteket csakis a nép akaratának megfelelöen hozott. Lehet, hogy ebben is a Gyurcsány keze van? (Csak ezt az egy lehetöséget tudom elképzelni.)
2014. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

"Hát miután anyucit vagy apucit kirúgják a munkahelyéről (mert nem kell annyi ember), tényleg lesz idő elmenni kirándulni..."


Már miért rúgnának ki embereket? Heti 6 nap lehet dolgozni, bőven kell oda is ember. Ausztriában, Németországban sincs vasárnap nyitva nagy bolt, mégsem rúgtak ki emiatt senkit sem. Ez csak üres multi fenyegetés volt. És igen, milliónyi tevékenység van, amit vasárnap, a vásárlás helyett lehet majd csinálni. Egyszerűen áldatlan állapot az, hogy az emberek vasárnap boltba járnak, gyakorlatilag kirándulni. Ausztriában éltem jó pár évig, soha nem jelentett gondod a zárva tartás, és az osztrákoknak sem. Sokan elmennek biciklizni, futni, kirándulni, télen síelni, vagy csak elmennek a családdal étterembe, moziba. A sor folytatható, de ugye a magyarok nagy részének a tudata csak a boltba menetelig jut el. Ez sok mindent elmond a lelki szegénységünkről, sajnos. A zárva tartás a kormány eddigi legjobb döntése, mondom ezt úgy, hogy nem szeretem a Fideszt, közel sem, de ami jó, azt bizony el kell ismerni.

2014. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

# 9/9 Időpont ma 19:13


Csak számolj utána: Szerinted heti 96 órára ugyanannyi ember kell mint heti 168-ra? És ne mondd, hogy az a pár tucat nagyteszkó az országban nem jelentős munkaadó. És ez csak egy példa volt.


Komolyan, ez egyszerű számtan és józan paraszti ész... (bár a másik hasonló kérdésnél se fogták fel, nem tudom miért...)

2014. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!