Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor miért nem volt...

Vona Gábor miért nem volt jelen mikor megszavazta a parlament a kettős állampolgárságot? Tényleg elnézte az órát vagy csak elárulta a szavazóit? Vagy csak ferdít a média?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 17:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Vona Gábor sem volt jelen a szavazáson, de ő egy sajnálatos tévedés miatt, mert eleget tett egy korábbról már elhalasztott rádiós meghívásnak. A Jobbik elnöke közleményében írja, hogy a zárószavazáson technikai hiba miatt nem voltam jelen. Rosszul tájékozódott és ennek következményeképpen nem tudott a zárószavazás időpontjáról. Egy korábban egyeztetett, a múlt hétről elhalasztott rádiómeghívásnak tett eleget.


Az eset kapcsán elnézést kér mindenkitől, aki hiányolta jelenlétét: "Mindenki elhiheti, hogy akár a Marsra is elmentem volna, hogy ezen a történelmi szavazáson személyesen legyek jelen". A Jobbik elnöke szégyelli magát, hogy ez meghiúsult: "hogy ilyen hibát követtem el, de egyúttal nagyon örülök, hogy az Országgyűlés elsöprő többséggel fogadta el ezt a történelmi törvénymódosítást."


Jó lenne a többi hiányzó 34 képviselőtől is hasonló nyilatkozatot olvasni, de a legnagyobb részüktől ilyen nem várható és felesleges is lenne, mert gondolhatjuk, kikről van szó.


(Barikád nyomán Szent Korona Rádió)

2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
88%
És ez most már miért fontos? Bocsánatot kért, stb. Mit kellene még tennie? És mi változott ezzel?
2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Az első tökéletesen leírta


Nem árulta el a szavazóit

2010. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Vona Gábor az info rádióba volt egy interjún



DE IGENNEL SZAVAZOTT VOLNA



nem mind az áruló gyurcsány aki nem te voksolt

tőle elvenném a magyar állampolgárságot és adatnék neki szlovákot

ficó egy ilyen magyar gyűlölőnek biztos adna

és ott nyalhatja a golyóit

2010. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Elárulta a szavazóit??? Ez milyen szöveg...
2010. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

röhej és szánalom, hogy a külföldi magyarokkal kampányolt, aztán azt se tudta mikor lesz a szavazás.

oké, hogy elfelejt valaki valamit, de vonának ezt a napot pirosan kétszer kellett volna bekarikázni a naptárában.

ebből látszik még, hogy nem nagyon jár be a parlamentbe, pedig pontosan ő kampányolt, az ellen, hogy a képviselők, nem járnak be.

Akár mi is az oka, hogy nem ment be, teljesen alkalmatlan pártelnöknek.

2010. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

44%


a mocskos gyurcsány meg nemmel szavazott



ennyit ér az mszp d



röhej és szánalom vagy te is és a pártod is


kotródjál innen

2010. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

hogy van pofájuk egyeseknek megkérdőjelezni Vona haza iránti elkötelezettségét?



büdös szocik a saját házatok táján sepregessetek

2010. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

"hogy van pofájuk egyeseknek megkérdőjelezni Vona haza iránti elkötelezettségét?"


A butaság nem mentség.

2010. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak a szocik jegyezték meg, hogy ez nem volt szép dolog Vonától. Én soha nem voltam szoci, mindennél jobban utálom őket, Fideszes vagyok. Ez nem szoci sajátosság. Nyugodtan mondogathatjátok mi volt hogy volt, a Jobbik 3 féle verzióval állt elő, hallottam is mind a hármat, hogy mégis miért nem volt ott Vona...ennyit erről. Nekem nincs bajom a Jobbikosokkal, de ez nagyon csúnya volt.
2010. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!