Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak a nyugat...

Miért csodálkoznak a nyugat imádók, hogy a magyar emberek jelentős része unja a banánt?

Figyelt kérdés

2002-2010 között az MSZP színeiben szépen bemutatkoztak, mindent elloptak, amit lehet meg privatizáltak.

Most meg nekik jár a szájuk, h hát a kapitalizmus milyen jó meg nem az államtól kellene a megváltást várni.


2014. dec. 17. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem unom a banánt a citromot unom :-D


Amúgy meg a nyugatiaknak ez az érdeke. Orbán teljesen értelmesen nyitott keletre és kiváló üzleteket kötött Putinnal, ami viszont USÁ-nak nem jó és most kormányváltást akar. Így már minden OK?

2014. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"kiváló üzleteket kötött Putinnal"


Sorolj fel 3-at :)

2014. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is keletpárti vagyok, de, hogy Orbán kiváló üzleteket között Putyinnal, ezzel az állítással nem értek egyet.


Paksnál mi az a sok titkosítás?


Logikus, hogy az oroszokkal akarjuk Paksot felújítani meg kibővíteni, mivel eredetileg is ők csináltak azt az atomerőművet.


De, minek kell titkosítani meg sunnyogni?

2014. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!